נתניהו ייחקר שוב מחר: "מריחים את הזיעה מבלפור"

לאחר שהתייצב בכנסת וביטל בהינף יד את ההאשמות כנגדו, ראש הממשלה ייחקר מחר (שישי) בפעם השלישית. ובנתיים בפייסבוק, קרב בין נתניהו לברק שעקץ: "מריחים את הזיעה שלך מבלפור".

לאחר שהתייצב בכנסת  וביטל בהינף יד את ההאשמות כנגדו, ראש הממשלה ייחקר מחר (שישי) בפעם השלישית. על פי הדיווח של משה נוסבאום בערוץ 2   ההערכה היא שחוקרי המשטרה יבקשו להתמקד איתו בנושא פגישותיו עם מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס – בפרשה המכונה תיק 2000.

יש לציין, כי גם  גם בתיק 1000,  תיק המתנות, נותרו לחוקרים עוד הרבה נושאים עליהם הם אמורים לקבל תשובות מנתניהו.

ברשת ב' דווח כי על פי בדיקה עולה כי גם תיק 4.000 קיים גם קיים וזאת בניגוד להכחשות.

בעלי ידיעות מוזס נחקר היום פעם נוספת, בפעם השישית, במשך שעות ארוכות.

על פי אותם גורמים, חקירותיו של מוזס התמקדו בחילופי הדברים בינו לבין נתניהו כפי שפורסמו על ידי כתב חדשות 2 גיא פלג, ולא עלו נושאים נוספים משמעותיים. אלאל שבתיק 2000 ספק רב אם ניתן לבסס טיעונים על קבלת טובות הנאה כשאלו לא יצאו אל הפועל.

בתגובה לחקירות כנגדו שיתף ראש הממשלה פוסט בפייסבוק  שבו הוא ציטט  את ברק, ושורה של עיתונאים שיוצאים כנגדו.

אהוד ברק: "האופוזיציה היום במדינה בנויה מ-5 אנשים: דרוקר, אלדד יניב, אמנון אברמוביץ', ליאור שליין ואהוד ברק"

מיקי רוזנטל: "גורלו של ראש הממשלה הזה לא ייחרץ בבחירות, זאת תהיה החלטה משפטית"

אהוד ברק: "האופוזיציה היום במדינה בנויה מ-5 אנשים: דרוקר, אלדד יניב, אמנון אברמוביץ', ליאור שליין ואהוד ברק"מיקי רוזנטל: "גורלו של ראש הממשלה הזה לא ייחרץ בבחירות, זאת תהיה החלטה משפטית"אלדד יניב: "רביב דרוקר לוחץ בטלוויזיה, והיועמ"ש פותח בבדיקה"==יצא המרצע מהשק: לחץ של אנשי תקשורת ופוליטיקאים על היועץ המשפטי וגורמי האכיפה כדי שיגישו כתב אישום בכל מחיר נגד רה"מ נתניהו. זהו ניסיון לבצע הפיכה שלטונית בדרך לא דמוקרטית. == שתפו ==

פורסם על ידי ‏Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‏ ב- יום חמישי, 26 בינואר 2017

אלדד יניב: "רביב דרוקר לוחץ בטלוויזיה, והיועמ"ש פותח בבדיקה"

נתניהו הגיב:יצא המרצע מהשק: לחץ של אנשי תקשורת ופוליטיקאים על היועץ המשפטי וגורמי האכיפה כדי שיגישו כתב אישום בכל מחיר נגד רה"מ נתניהו. זהו ניסיון לבצע הפיכה שלטונית בדרך לא דמוקרטית.

ומה הגיב אהוד ברק? שר הביטחון לשעבר שיתף את הפוסט של נתניהו וכתב:  פתטי. הפיכה? למישהו עף הבורג. האיש שאמור לשמור עלינו מדאע״ש – משקשק מראיון בוואלה. מריחים את הזיעה מבלפור עד לכאן. ככה נראית תחילת הסוף

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.