המו"מ הקואליציוני: נתניהו לא יסגור הלילה עם יהדות התורה (שידור חוזר)

יממה לפני שראש הממשלה בנימין נתניהו יעלה למשכן הנשיא ויבקש הארכה בת 14 ימים להרכבת הקואליציה, נעשים מאמצים בליכוד לחתום עם מספר סיעות. הצטרפו לשידור החי

המשא ומתן הקואליציוני: יממה לפני שראש הממשלה בנימין נתניהו יעלה למשכן הנשיא ויבקש הארכה בת 14 ימים להרכבת הקואליציה, נעשים מאמצים בליכוד לחתום עם מספר סיעות.

במהלך היממה האחרונה התקיים מרתון פגישות בין הצוותים של הליכוד לבין סיעת כולנו והמפלגות החרדיות.

בשעה האחרונה הסתיימה ישיבת צוותי המו"מ של הליכוד עם יהדות התורה, הצוותים ייפגשו מחר ב-10 בבוקר וינסו להגיע להסכם כבר מחר. הערכה היא שנתניהו יעדיף לסגור קודם עם כולנו.

הערכה היא כי נתניהו יסגור עם כולנו ויהדות התורה עוד לפני בקשת הארכה מהנשיא, היום או כבר במהלך הלילה,  במקביל, בליכוד הבהירו לשס כי תיק הדתות יעבור מהבית היהודי לשס – בכך רושם דרעי הישג משמעותי במשא ומתן.

בתוך כך,  חבר הכנסת ניסן סלומיאנסקי מהבית היהודי מותח ביקורת על יושב ראש מפלגתו נפתלי בנט, ואומר כי הוא מגלה להיטות יתר- כלשונו, במשא ומתן הקואליציוני מול הליכוד.

חברת הכנסת איילת שקד מהבית היהודי אמרה היום בראיון ל'גלי צהל' כי "תיק הדתות לא ילך לש"ס גם אם על כך יתפוצץ המשא ומתן. הבית היהודי לא תפקיר את כל ההישגים שלה במשרד הזה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.