נתניהו: לא אתפלא אם יאשימו אותי בקצר החשמלי

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לאלו שהאשימו אותו בהסתה שהבילה לשריפה במשרדי "בצלם" אשר בסוף התברר כקצר חשמלי ואמר כי "כול להיות שיאשימו אותי גם בקצר החשמלי". {הכפשות ושקרים}

בפתח ישיבת סיעת הליכוד אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אנחנו נתונים במערכה. בימים האחרונים הרסנו בית של מחבל בירושלים, עצרנו 16 חברי חוליית חמאס, חיסלנו את המחבל שרצח בדיזינגוף, הוצאנו כתבי אישום ל-2 חוליות, אחת שניסתה לפוצץ את ה'ארנה' בירושלים בפיגוע שכנראה היה מכוון בין השאר גם לעבדכם, וגם חולייה אחרת שניסתה לבצע פיגוע של חטיפה. אנחנו ממשיכים לפעול בנחישות נגד הטרור, אנחנו מפעילים את כל האמצעים וכל פעם חושבים על דברים חדשים במאבק בלתי פוסק נגד הטרור שמכוון כלפינו. זה מאמץ ממושך, אנחנו נחושים לנצח בו".

נתניהו תקף את המחנה הציוני. "ואני מסתכל על האופוזיציה. מה עושה האופוזיציה בזמן הזה, בימים האלה שאנחנו מנהלים מאבק בטרור? מעלים קמפיין פרסומי. הם נחושים לברבר. זה מה שהם עושים. הרבה ברברת. אצלנו יש פעולה, אצלהם יש ברברת ולצערי הם לא מתנהגים כפי שהייתי מצפה שיתנהגו, אבל אני יכול להגיד שהם במובן מסויים לא מאכזבים אף אחד ותמיד הולכים להכפשה".

"לפעמים זה מגיע למקומות קומיים. למשל, אתמול הייתה שריפה מצערת במשרדי "בצלם" בירושלים. יריבנו מיהרו מייד לגנות, עוד בטרם כבו הלהבות ובטרם הגעתם של חוקרי השריפה למקום, בחרו חברי כנסת וראשי ארגוני מהשמאל לסמן אותי ואת המחנה הלאומי כאחראיים ישירים להצתה".

ראש הממשלה הביא דוגמאות: "כך אמר אתמול מנכ"ל "שלום עכשיו", יריב אופנהיימר: "ההצתה במשרדי בצלם היא ניסיון פיגוע, שבנס לא עלה בחיי אדם, ואחראים לו שרי הממשלה ובראשם בנימין נתניהו". ח"כ זהבה גלאון הוסיפה: "נתניהו הוא ברון ההסתה, השנאה והאש". "יו״ר הרשימה המשותפת, ח״כ איימן עודה, אמר כי ״המקור לאש שהוצתה הלילה במשרדי 'בצלם' היא הממשלה והעומד בראשה".

נתניהו התייחס להכפשות נגדו בציניות ואמר: "טוב, אינני יודע אם הייתה שם הצתה, לפי כל הסימנים היה שם קצר חשמלי, אבל יכול להיות שיאשימו אותי גם בקצר החשמלי, לא אתפלא על האפשרות הזאת".

"בכל אופן, כל ההכפשות והשקרים הללו לא יעצרו אותי ואותנו מלהמשיך להוביל את המאבק הנחוש והעיקש בטרור, בדרך שלנו, דרך "הליכוד" ודרך המחנה הלאומי, על מנת להבטיח את ביטחונה של מדינת ישראל ואת ביטחון אזרחיה וכמובן להמשיך ולבנות את המדינה שלנו, את הכלכלה שלנו ואת החברה שלנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.