"נתניהו לא הולך להירדם בלילות"

דובר צה"ל לשעבר תת אלוף אבי בניהו סבור שנתניהו "לא הולך להירדם בלילות" { בגלל ליברמן}

הפרשן הצבאי של עיתון מעריב ודובר צה"ל  לשעבר תת אלוף אבי בניהו  סבור שנתניהו "לא הולך להירדם בלילות"

בניהו מנמק בטור שפרסם במעריב מדוע נתניהו יתקשה להירדם בלילות, "בגלל ליברמן ובנט. שניהם קוראים אותו כצילום רנטגן. את החוזקות והחולשות, את סף הרגישות ואת עוצמת העצבים".. בניהו מתנח את בנט "מתוחכם כמו יוצא סיירת מטכ"ל", והשני ליברמן הרבה יותר. מידת האהבה וההערכה שלהם לנתניהו זהה, ובשני המקרים מדובר ברף התחתון, בלשון המעטה.

"עם הפרנויה של נתניהו, שאוהב את ליברמן ובנט לא פחות ממה שהם אותו, יביא הדבר לנדודי שינה. והשאלה היא מה יקרה אם השניים יחברו יחד לגוף ימני־לאומי חדש"?, תוהה בניהו.

בניהו חושב עוד כי הוא מאמין שנתניהו רצה את מפלגת העבודה בפנים. "לבוז'י הוא יכול היה להראות את הגב ולהישאר מוגן, בסופו של דבר מדובר בבן של נשיא ובנכד של רב ראשי. אבל הוא היה צריך אותו גם בשביל העולם, בשביל הנראות במזרח התיכון, בארה"ב ובאירופה. ברגע האחרון, כמו תמיד, הוא חשש והעדיף את חיקו של הימין".

בטורו קובע בניהו .כי  האיום הגדול על שלטון נתניהו כעת הוא "תנועת המיאוס הכללי". יותר ויותר אנשים כאן סבורים שהאיש מתנהל מאירוע לאירוע, מסקר לסקר, ממשבר למשבר, מדוח לדוח, בלי שום תוכנית בשום תחום. רק עם מטף דליקות.מה שיביא עליו את קץ שלטונו.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.