הרופא מאשר: "נתניהו לא מעשן כבר הרבה זמן" (האזינו)

לאחר שנתניהו טען בחקירתו כי אינו מעשן מאחר והוא סובל כבר שנים מבעיה במערות האף, רופאו האישי של ראש הממשלה מאשר את דבריו של נתניהו וטוען כי הפסיק לעשן. {שיחה בהפתעה}

לאחר שנתניהו טען בחקירתו כי אינו מעשן מאחר והוא סובל כבר שנים מבעיה במערות האף,  רופאו האישי של ראש הממשלה מאשר את דבריו של  נתניהו וטוען כי  הפסיק לעשן.

"בשיחה מפתיעה בתכנית "מועדון ארוחת הבוקר" עם שי גולדשטיין, אורי גוטליב ולאה לב ברדיו ללא הפסקה הודה רופאו של נתניהו כי הוא לא מעשן כבר תקופה, "הוא לא מעשן הרבה זמן סיגרים", הוסיף הרופא.

"בעבר הוא לא עישן הרבה מכל מיני סיבות – גם בגלל הבעיה באף", הבהיר ד"ר ברקוביץ'. "יש לו בעיה רפואית באף שלו שמקשה עליו לעשן. הוא לא עישן בגלל הבעיה שלו וגם הפסיק".

בחקירתו אמר נתניהו כי הוא סובל מ"בעיה במערות האף" ולכן הוא אינו מעשן בתדירות שהמשטרה מייחסת לו.

לעומת זאת,  דוח הבדיקות הרפואיות של נתניהו מאוגוסט 2016 לא מציין אף בעיה – ואף קובע כי תוצאות בדיקת אף-אוזן-גרון שעבר נתניהו היו תקינות,"בהתאם לנוהל טיפול רפואי בראש הממשלה עבר ראש הממשלה בנימין נתניהו בדיקות שגרתיות שנתיות על-ידי רופאו האישי ד"ר צבי הרמן ברקוביץ'", נכתב בהודעה שפרסם משרד ראש הממשלה לפני כחצי שנה. מדובר באותו רופא – ד"ר ברקוביץ' – שנתניהו המליץ לחוקרים לזמן אותו לעדות כדי שאישר את קיומה של הבעיה הרפואית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הזמין סיגרים זאת עובדה,יש חשבוניות ותאריכים…אז מה עשה בהם מכר?החליף אותם בשמפניה?החזיר לחנות ופדה את ערכם באמצעות שליח?…מה הרופא יודע מה נתניהו עושה בביתו?

    תוהה |
    הגב