נתניהו איים – בנט התקפל והתנצל (וידאו)

לאחר שנתניהו הציב  אולטימטום  בנט מתנצל.  נתניהו הקציב לשר נפתלי בנט להתנצל  על הביקרות בנושא הצעת חילופי השטחים  "עכשיו יש מועד אחרון לאולטימטום: נתניהו יפטר את בנט אם לא יתנצל עד יום א' ב-10:00" אמר נתניהו.

יו"ר הבית היהודי, שר הכלכלה נפתלי בנט, התנצל הערב (רביעי) בפני ראש הממשלה, בנימין נתניהו. זאת, לאור לחץ רב שהופעל עליו מכיוון ראש הממשלה, לאחר שבנט כינה את ההצעה שיוחסה ללשכת נתניהו לאפשר למתנחלים לחיות תחת שלטון פלסטיני – "אבדן עשתונות ערכי". "ישנם גורמים שמנסים להפוך דיון מהותי על עתיד ארצנו ועל בטחוננו למתקפה אישית שלא הייתה, ואם ראש הממשלה נפגע, אני בהחלט מצר על כך", אמר בנט.

בבית היהודי הגיבו לדברי שר הכלכלה נפתלי בנט בכנס בים המלח. "לאחר הדברים שנאמרו על ידי השר בנט הסוגייה תמה. אין בכוונתו להוסיף דברים נוספים. בנט משוכנע כי בימים האחרונים הוא הצליח באמצעות הביקורת החריפה שמתח לחסל רעיון מסוכן".

 

"אם נתניהו רוצה לפטר והוא רוצה בחירות, אנחנו מוכנים לבחירות"

העימות הפומבי בין השניים החל לאחר שנתניהו הציע הצעה קוסמטית שבמסגרתה הוא לא יצטרך לפנות ישובים ישראלים,  המנתחלים ישארו תחת שלטון הפלסטינים ואלו יועברו לשליטת הפלסטינים במסגרת הסכם שלום.

נתניהו כך לפי מקרוביו, התכוון להפיץ את ההצעה בשביל להציג את הפלסטינים כ"סרבני שלום",  ואז קפץ לו הבנט, ובלי לתאם עם נתניה,ו הודיע בראש כל חוצות כי הוא מתנגד להצעה. הדברים של בנט יצרו משבר פוליטי חריף בין השניים , ונדמה כי הימים של נפתלי וחבריו ספורים בקואליציה.  נתניהו עלה על עץ גבוה שיתקשה לרדת ממנו.

 השר אורבך אמר בשיחה ל'קוקר'  כי הוא לא  חושב שנפתלי צריך להתנצל בפני נתניהו".

צפו בדברי השר בנט נגד נתניהו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.