נתניהו לוידר: "אין מספיק חרדים בליכוד"

ראש הממשלה נתניהו ממשיך במאמציו לחיזוק האחיזה שלו בליכוד, אמש הוא ערך מפגש בביתו בהשתתפות חברי נשיאות המפלגה, בסיום הפגישה נועד נתניהו עם יו"ר המטה החרדי בליכוד, יעקב וידר. נתניהו אמר לוידר שהוא רוצה לראות עוד הרבה חרדים בליכוד.

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש אמש( ראשון)בביתו בירושלים במשך כשעתיים עם חברי נשיאות הליכוד, בפגישה דנו בעיקר בנושאים הפנים מפלגתים בליכוד. בין המשתתפים בפגישה היה יו"ר המטה החרדי בליכוד וחבר הנשיאות יעקב וידר.

עם תום הפגישה עם חברי הנשיאות, נועד ראש הממשלה נתניהו עם חבר נשיאות המפלגה, הפעיל החרדי יעקב וידר. השנים דנו במספר נושאים העומדים על הפרק, ביניהם חוק הגיוס, הממ"ח וגל החקיקה האנטי דתית בכנסת. נתניהו גם התייחס בפגישה למטה החרדי בליכוד ואמר לוידר: "אין מספיק חרדים בליכוד".

גורם במפלגת הליכוד אמר הבוקר ל'קוקר': "נתניהו מאוד מעריך את המטה החרדי, הוא מאמין בשילוב החרדים בתנועת הליכוד"., הגורם הוסיף: "נתניהו שומר על קשר טוב ורציף עם יו"ר המטה החרדי יעקב וידר, ביבי חושב שהוא יכול להביא אותו לקהל חרדי נוסף".

למעשה וידר הוא החרדי הקרוב ביותר לראש הממשלה. רק בשבוע האחרון הוא נפגש פעמיים עם נתניהו וכן השנים עורכים שיחות עדכון לעיתים קרובות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.