נתניהו הציג את הסכסוך בפחות מדקה – בנט התמוגג מנחת: צפו בוידאו

"אמש לחצתי את ידו של ראש הממשלה על הדברים שאמר לח"כ זחאלקה". כך כותב בדף הפיסבוק שלו סגן שר הדתות אלי בן דהן.

היה זה במהלך דיון בכנסת על חוק משאל עם שעבר בקיראה ראשונה בו חבר הכנסת ג'מאל זחאלקה אמר לחבר כנסת שהתדיין מולו: "אני הייתי כאן לפניך ואנחנו נהיה פה גם אחריך"
על דברים אלה הגיב באופן חריג ראש הממשלה במילים קצרות שריגשו אותי- "החלק הראשון לא נכון, והחלק השני לא יהיה", נתניהו זכה למחיאות כפיים סוערות.

"אני מאמין שאם נשנן לעצמנו שוב ושוב שהזכות שלנו על הארץ היא לא מ1948 אלא ממעמד הר סיני, גם העולם כולו יכיר בכך". כותב בן דהן .

"הלילה אני גאה בראש הממשלה שלנו", הגיב נפתלי בנט בפייסבוק, ח״כ ג׳מאל זחאלקה אמר לח״כים: ״היינו כאן לפניכם, ונהיה פה אחריכם״ ראש הממשלה נתניהו עלה לדוכן וענה בפשטות: ״אתה אמרת היינו לפניך, ונהיה אחרייך. החלק הראשון לא נכון. החלק השני לא יהיה״ פשוט. נכון.

צפו בוידאו

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כשעלה היטלר ימ”ש על הכיסא והתחיל להסית נגד היהודים נחמנו את עצמנו שזה בסך הכל פוליטיקה והוא רק רוצה להתבסס והכל יהיה טוב, ולדאבוננו יצא מה שיצא, רבותי השואה הרוחנית כבר התחיל בוער פה אש!!!

  יש כבר מאות מתדרדרים מבתים חרדים שמשרתים בצה”ל שוחטים הורגים ושורפים נשמות קדושות !!!

  השואה בעיצומה ויש כאלו שעדיין יכולים לומר גם הם יודעים שהבחורים לא יתגייסו, זה בסך הכל אמצעי לסחוט עוד כספים לצה”ל, בעידן של קיצוצים, לפני שבוע היה ט’ באב אני לא כל כך מורגל לבכות אבל כשהגעתי לפסוק נביאיך חזו לך שוא ותפל…ויחזו לך משאות שוא ומדוחים,

  נזכרתי הרוגע שלפני השואה ופרצתי בבכי מאין הפוגות ,במצב כזה השואה בוער בשיאו ויש כאלו ביניהם רבנים וראשי ישיבות שמנחמים את הציבור בשטויות ,אחרים קצת יותר רצינים מייעצים להתחזק קצת בלימוד התורה וכו’ ותו לא! רבותי כשיש שריפה לא עומדים שאננים לא רצים לבית כנסת ללמוד עוד קצת בערבי שבתות, לוקחים דליים רצים לנהר ומכבים את השריפה, רבותי בוער שריפה ! הצילו ! הצילו!

  מרדכי |
  הגב
 2. איך שהוא צודק :
  החלר ה ראשון אנחנו היינו לאחר מעמד הר-סיני,
  החלק השני שהערבים לא יהיו במדינת ישראל יותר

  מרדכי |
  הגב