נתניהו לחוקרים: "שילמתי על הסיגרים במזומן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מציג את גרסתו לפרשת 1000 – בו נטען כי קיבל סיגרים משורה של אנשים עסקים – נתניהו אמר לחוקרים שחלק ניכר מהסיגרים שעישן הוא רכש בעצמו – ובמזומן. {קו ההגנה}

ראש הממשלה בנימין נתניהו מציג את גרסתו לפרשת 1000 – בו נטען כי קיבל סיגרים משורה של אנשים עסקים – נתניהו אמר לחוקרים שחלק ניכר מהסיגרים שעישן הוא רכש בעצמו – ובמזומן, כך חושף 'ידיעות אחרונות'.

חוקרי המשטרה הציגו בפני נתניהו את הטענות כביכול קיבל מהמפיק ההוליוודי ארנון מילצ'ן אספקה קבועה, מדי שבועיים, של קופסאות סיגרים בעלות מצטברת של מאות אלפי שקלים – ונתניהו הכחיש את הטענות. עם זאת ראש הממשלה הודה בחקירתו שקיבל מעת לעת סיגרים במתנה ממילצ'ן במסגרת יחסי החברות ביניהם, אך טען שסיגרים רבים קנה בעצמו מכספו שלו ושילם עליהם במזומן.

באתר "הארץ" פורסם אמש כי נתניהו  נהג לבקש מאנשי לשכתו לרכוש עבורו את הסיגרים, ולאחר הקנייה החזיר להם את התמורה במזומן. כשהקשו החוקרים ושאלו מהיכן היה לו את הכסף המזומן, השיב נתניהו כי קיבל אותו מקרוב משפחה.

מקורבי  נתניהו אישרו כי אכן ישנו קרוב משפחה בעל אמצעים שנמצא בקשרים הדוקים עם ראש הממשלה והעביר לו לא אחת כספים. "מותר לבן אדם שיהיה לו קרוב משפחה, וזה נכון גם לגבי ראש הממשלה", דווח בהארץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.