נתניהו למזכ"ל האו"ם: "מציון יוצאת תורה, יוצאת תוכנה, יוצאת קידמה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ומזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש השתתפו באירוע חדשנות בו הוצגו טכנולוגיות ישראליות במוזיאון ישראל. צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו ומזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש השתתפו באירוע חדשנות בו הוצגו טכנולוגיות ישראליות במוזיאון ישראל. הטכנולוגיות החדשניות הן בתחומי האנרגיה, מים, כלכלה וטכנולוגיה. לפני כן ביקרו בבית הכנסת ״צדק ושלום״ מסורינאם שהועבר למוזיאון והוקם בו מחדש. בית הכנסת הוקם במאה ה-18 על ידי יהודים פורטוגזים שהגיעו מהולנד לסורינאם.

נפגשתי היום עם מזכ״ל האו״ם אנטוניו גוטרש שהגיע לביקור בישראל. לאו״ם יש אובססיה אבסורדית כלפי ישראל – הגיעה העת להשיב לו את הבהירות המוסרית.I met today with UN Secretary General António Guterres, who has arrived for an official visit to Israel. The UN has an absurd obsession with Israel. The time has come to restore moral clarity at the UN.(וידאו: עומר מירון, לע"מ. סאונד: בן פרץ, לע"מ)

‎Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on‎ יום שני 28 אוגוסט 2017

רה"מ בנימין נתניהו אמר: "אני חושב ששינוי הגישה של האו״ם כלפי ישראל חשוב לא רק לישראל, אלא גם לאו״ם, וודאי לחלקים המרכיבים אותו. אני מקווה שביקור זה בישראל וכאן במוזיאון הזה ובתערוכה הזאת יסייעו לקידום רעיונות גדולים אלה.

חכמינו אמרו ״מציון תצא תורה״. ובכן, מציון יוצאת תורה, יוצאת תוכנה, יוצאת קידמה, אני מקווה שבעזרתך. אז ברוך הבא אדוני המזכ״ל.

מזכ"ל האו"ם אמר בנאומו: "חשוב לזכור את התרומה העצומה של העם היהודי לתרבות העולמית, למדע העולמי, לפילוסופיה העולמית, לציוויליזציה העולמית. אני סבור כי תרומה זאת היא שמאפשרת לכם, להיות הכלכלה מבוססת ידע המצליחה בעולם"

הפיתוחים שהוצגו לראש הממשלה ומזכ"ל האו"ם -Water-Gen: טכנולוגיה המספקת מקור זול, זמין ומתחדש של מי שתיה טריים נקיים על ידי הפקתם ישירות מהאטמוספירה. Water-Gen בונה שותפויות עם הודו, ארה"ב, ברזיל ומקסיקו באמריקה הלטינית, אוסטרליה, וייטנאם, תאילנד, הפיליפינים, חבר המדינות, מדינות אפריקאיות וסין על מנת למקסם את השימוש בטכנולוגיה באזורים בהם אספקת חשמל אינה קיימת או אינה מספיקה על ידי חיפוש מקורות אנרגיה חלופיות.

עמותה ישראלית הפועלת לטובת הבאת טכנולוגיות סולריות, מים וחקלאות מישראל ליישובים כפריים באפריקה. מאז הקמתה ב- 2008 השלימה את הקמתם של 150 מתקנים סולריים המספקים תאורה, גישה למים נקיים, חינוך משופר, אכסון בקירור לחיסונים ותרופות וביטחון תזונתי ליותר ממיליון אנשים בכפרים המרוחקים ביותר באפריקה.

החברה מובילה בעולם בתחום פיתוח והטמעת פתרונות לטיפול במים ובמי שפכים עבור שווקים תעשייתיים ומוניציפאליים שונים. בשני העשורים האחרונים, סייעה Aqwise לעיריות, לשירותי מים ולתאגידים רב-לאומיים להתמודד עם רגולציות משתנות, לאפשר שימוש חוזר במים ובאנרגיה, ולהקטין את טביעת הרגל האקולוגית שלהם. באמצעות שימוש בטכנולוגיית של Aqwise, מטוהרים יותר מ-300 מיליון קוב מי שפכים בשנה ביותר מ-500 מתקנים ב-50 מדינות על פני חמש יבשות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.