נתניהו למקורביו: "לא אפרוש גם אם יוגש נגדי כתבי אישום"

ראש הממשלה הכריז כי הוא לא מתכוון לפנות את כיסאו גם אם יוגש נגדו כתב אישום. הדברים צוטטו ב'ישראל היום', אך ב'הליכוד' דווקא הכחישו

נתניהו לא מאמין שמנדלביט יעז להכריז על כתב אישום תוך כדי מערכת הבחירות. אך בשיחות סגורות הוא מגלה: גם אם יוגש כזה – הוא לא מתכוון ללכת לשום מקום, והמשפט יתנהל כשהוא עדיין משמש כראה"מ.

הפרשן הפוליטי של 'ישראל היום' מתי טוכפלד מביא זאת לראשונה והטור המלא יתפרסם מחר (ו') במוסף 'ישראל השבוע' של 'ישראל היום'

טוכפלד כותב: "רה"מ בנימין נתניהו לא מתכוון לפרוש. לא עכשיו, ולא אחר-כך. לא אחרי החלטת היועמ"ש בכפוף לשימוע, וגם לא אחרי השימוע.

"בשיחות סגורות בימים האחרונים, אחרי החלטתו להקדים את הבחירות, אומר נתניהו כי הוא לא מאמין שהיועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, יעז להודיע על כתב אישום תוך כדי מערכת הבחירות.

"בשיחות סגורות הצהיר: "החוק ברור, גם אם יוגש נגדי כתב אישום-אני לא הולך".

בליכוד מאיימים: "אם יפרסם את החלטתו לפני הבחירות, מנדלבליט יותקף ללא רחמים".

אלא שב'הליכוד' מסרו בתגובה לפרסום כי "הטענה כאילו ראש הממשלה נתניהו אמר את הדברים איננה נכונה, מכיוון שראש הממשלה נתניהו לא דיבר עם איש בעניין זה.

"אף אחד בליכוד לא מאיים על היועמ״ש. האיומים והלחצים להגשת כתב אישום נגד נתניהו בכל מחיר ובכל מקרה – מגיעים יום-יום מהשמאל והתקשורת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.