נתניהו למתבולל: רפורמים, קונסרבטיבים יתקבלו בברכה"

מתחנף לרפורמים: "כולם יתקבלו כאן בברכה – רפורמים, קונסרבטיבים, ואורתודוכסים. כולם כאחד", הצהיר ראש הממשלה

ראש הממשלה העניק למייקל דאגלס (השחקן המתבולל) את פרס 'בראשית', על מחויבותו לישראל ותרומתו רבת השנים לקהילה היהודית והצהיר כי הוא מקבל בברכה את הרפורמים.

בטקס הענקת הפרס אמר נתניהו, "בנינו כאן דמוקרטיה תוססת, דמוקרטיה שבה יהודים ולא יהודים הם שווים עפ"י החוק, במדינה היהודית האחת והיחידה. יהודים יכולים לבוא לכאן ולחיות כאנשים חופשיים והם יכולים לבוא לכאן מכל מקום בעולם. כל היהודים יכולים להרגיש כאן בבית. וכראש ממשלת ישראל, אני מחויב לשמור על אחדות העם היהודי ואמשיך להתנגד לכל ניסיון לפלג את העם היהודי ולעשות דה-לגיטימציה לקהילה זו או אחרת. כולם יתקבלו כאן בברכה – רפורמים, קונסרבטיבים, ואורתודוכסים. כולם כאחד". הדגיש נתניהו.

כפי שכבר פורסם ונחשף בקוקר, נתניהו העניק לשחקן המתבולל פרס בסך מליון שקל למרות שהנ"ל הצהיר כי יתרום את הכסף לעידוד ההתבוללות בגולה.

בעקבות חשיפת קוקר, אתמול נערכה הפגנה של ארגון להב"ה כנגד הענקת הפרס לשחקן המתבולל. ואילו מצד חברי הכנסת החרדים נרשמה שתיקה.

עוד אמר נתניהו כי האירוניה הגדולה היא כמובן שישראל, אותה דמוקרטיה חופשית, תוססת ודינמית מאין כמוה, היא המושמצת ביותר על פני כדור הארץ. רוב ההחלטות המתקבלות במועצת זכויות האדם של האו"ם נוגעות לישראל, יותר מצפון קוריאה, איראן, סודאן וסוריה כאחד. שטף כזה של ביקורת בלתי צודקת, כל יום וכל שעה, בסופו של דבר לובש צורה של מעין אמת מובנת מאליה. זו טבעה של השמצה. ותחת המתקפה הזאת, קל מאוד לכופף את הראש.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.