נתניהו לפני החקירה: "חכו עם החגיגות"

בשעה 19:00 יפשטו חוקרי יאח"ה על ביתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ברחוב בלפור בירושלים. שעות לפני חקירתו התייצב ראש הממשלה בישיבת סיעת הליכוד וניפנף את העיתונאים: "חכו עם החגיגות, אל תמהרו".

בשעה 19:00 יפשטו חוקרי  יאח"ה  על ביתו של ראש הממשלה  בנימין נתניהו, ברחוב בלפור בירושלים. שעות לפני חקירתו התייצב ראש הממשלה בישיבת סיעת הליכוד וניפנף את העיתונאים: "חכו עם החגיגות, אל תמהרו".

נתניהו  התייחס לתגובות באופוזיציה והתקשורת אמר: "שהם ימשיכו להפריח בלונים ואנחנו נמשיך להוביל את ישראל".

בפתח הישיבה יו"ר הקואליציה דוד ביטן שיבח את נתניהו ואיחל לו שנים רבות בהנהגה: "כל הסיעה מאחוריך". נתניהו הודה לו והשיב בחיוך: "כל התקשורת פה. למה הם באו? לעקוב אחר הליכוד?".

לאחר מכן אמר ראש הממשלה: "שמענו את הרוח החגיגית המנשבת באולפני הטלוויזיה ובמסדרונות האופוזיציה – אני רוצה להגיד להם, חכו עם החגיגות, אל תמהרו. לא יהיה כלום כי אין כלום".

קודם לכן התייחס נתניהו גם להרחקתו של ח"כ באסל גטאס מהכנסת: "אני מברך על החלטת ועדת האתיקה בעניין ח"כ גטאס אבל לטעמי לא די בכך. לא ייתכן שמי שמסייע כל הזמן ותומך בטרור ימשיך לקבל משכורת מהכנסת. האבסורד הזה מתאפשר בזכות לפיד, הרצוג ולבני, כי הם לא נותנים לנו את מקצת הקולות שהיו מאפשרים לנו להדיח אותו מהכנסת. אני מצר על כך אבל אני לא מופתע. יאיר לפיד עומד בראש מפלגת שמאל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני לא מאמין שאני כותב את זה:

    ביבי אתה ענק!

    אני מתנגד לגמרי לכלכלה של האיש אבל כאן הוא שיחק אותה, ענק!

    לא ממעריצי האיש |
    הגב