נתניהו בראיון נדיר ל'קול ברמה': "אני לא מנדה חרדים, רוצה אותם בקואליציה"

בראיון ראשון לתקשורת החרדית מצהיר נתניהו בגלוי על כוונותיו הפוליטיות: "גם הנציגים החרדים יודעים את האמת שאני רוצה אותם בקואליציה".

בראיון ראשון לרדיו 'קול ברמה' העביר ראש הממשלה בנימין נתניהו, מסר מיוחד לציבור החרדי וזאת בצל סערת חוק הגיור שאושר בוועדת חוקה ומשפט, למרות ניסיונו של נתניהו לבלום את החוק.

[alooma ref="03fae4cbabb1d2af3a376be5a413664a.m4a" src="1" autoplay="0" pid="0"]

 בשבוע שעבר, הודיע ראש הממשלה נתניהו לשרה לבני כי "חוק הגיור" של ח"כ אלעזר שטרן מסיעתה לא יקודם בממשלה. בתגובה לכך החליטה לבני לקדם את החוק בכנסת, בלי שיגיע כהצעת  חוק ממשלתית, מתוך הערכה כי בכנסת יהיה ניתן לגייס רוב בעד החוק השנוי במחלוקת.

 

במפלגת "הבית היהודי" זעמו על ההחלטה ואיימו כי במידה והחוק יאושר יפרשו מהקואליציה. לדבריהם, הצעת החוק שהייתה אמורה להגיע לאישור בממשלה הייתה הרבה יותר מתונה מזו שהוגשה לאישור ועדה החוקה של הכנסת.

 

בראיון נדיר למשה גלסנר בתחנת הרדיו החרדית 'קול ברמה', דיבר נתניהו על פתיחת מושב החורף, על היחסים עם החרדים  ועל הקשר עם הגר"ע. אני לא מנדה חרדים לא בחיי הציבוריים ולא בחיי הפרטיים. כל שבת אני לומד עם ילדי את פרשת השבוע. גם הנציגים החרדים יודעים את האמת שאני רוצה אותם בקואליציה". הצהיר נתניהו.

 

עוד אמר, "אני מדבר עם הח"כים החרדים מכל המפלגות ומנהל איתם קשר אמיתי. רעייתי עובדת בבי"ס חרדי, היא מספרת דברים טובים על הציבור החרדי. אני נגד המושג הזה לפסול מישהו מלשבת איתו בממשלה".

 צילום:  יעקב כהן 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.