נתניהו לקח לליצמן את הקרדיט • ליצמן: לפיד אחראי ליוקר המחייה

במפלגתו של לפיד שקיצצה את קצבאות הילדים האשימו את הליכוד ואמרו: כי נתוני דו"ח העוני הם תעודת עניות לרה"מ. ומה מגיב ליצמן?

במערכת הפוליטית התייחסו לנתוני דו"ח העוני, יבש עתיד תוקפים את נתניהו שתוקף בחזרה את יש עתיד על מצב העוני בישראל.

במפלגתו של לפיד שקיצצה את קצבאות הילדים האשימו את הליכוד ואמרו: כי נתוני דו"ח העוני הם תעודת עניות לרה"מ. לאחר כשנתיים בהן נעשתה עבודה מאומצת לעצור את זליגת מעמד הביניים לשכבות החלשות ולחלץ ילדים וקשישים ממעגל העוני, רה"מ עדיין אינו רואה את המראות ולא שומע את הקולות. נתניהו מעדיף להעביר מאות מילוני שקלים להתנחלויות מבודדות כדי לקרוץ לחברי מרכז הליכוד וממשיך להתעלם מהמצוקות בחברה הישראלית"

בליכוד לעומת זאת, לקחו לליצמן את הקרדיט על רפורמת טיפולי השיניים חינם שהנהיג ליצמן."כאשר חוקקנו את חוק חינוך חינם מגיל 3 וחסכנו 800 שקל למשפחה לכל ילד זו הייתה עשייה, לא הצהרות. כאשר הכנסנו רפואת שיניים חינם לילדים עד גיל 12 זו הייתה עשייה, לא הצהרות. כאשר נתנו שנה אקדמית חינם לחיילים משוחררים מהנגב והגליל והורדנו את מחירי הסלולר זו הייתה עשייה, לא הצהרות". אמרו בליכוד.

בסביבתו של ליצמן מאשימים דווקא את יש עתיד בעיכוב ברפורמת טיפולי השיניים: "ממשלת ישראל אחראית ליוקר המחייה, שר האוצר לפיד ושרת הבריאות גרמן החליטו בצורה שריורתית לבטל את הרחבת הרפורמה של טיפולי השינים שיזמנו", אומרים בסביבתו של ליצמן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.