נתניהו לרשת CBS: "אפעל מול טראמפ לקדם את ביטול הסכם הגרעין"

בראיון לתכנית "60 דקות" ששודר הלילה (בין ראשון לשני).דיבר נתניהו באריכות על הסוגיה האירנית ואף התייחס גם ליחסיו עם הנשיא היוצא ברק אובמה. "היו לי חילוקי דעות עם אובמה והם גלויים לכול, כשהבולט ביותר הוא בנושא אירן. וגם על היחסים עם טראמפ והקיצוניים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו העניק  הלילה ראיון לרשת CBS  ואמר כי ישוחח עם הנשיא דונלד טראמפ, ויבקש ממנו לבטל את הסכם הגרעין עם אירן ."יש מספר דרכים לעשות זאת, לי למשל יש 5 אפשרויות שונות בראש", אמר נתניהו .

בראיון לתכנית "60 דקות" ששודר הלילה (בין ראשון לשני).דיבר  נתניהו באריכות על הסוגיה האירנית ואף התייחס גם ליחסיו עם הנשיא היוצא ברק אובמה. "היו לי חילוקי דעות עם אובמה והם גלויים לכול, כשהבולט ביותר הוא בנושא אירן. אני לא חושב שהמחלוקות בינינו היו אישיות משום שגם אם הייתה בינינו את הכימיה הטובה ביותר הייתי מתנגד להסכם הגרעין כיוון שאני חושב שהוא מסכן את קיומה של ישראל", אמר.

נתניהו נשאל על נאומו בקונגרס ולא הביע חרטה, "יש לי כבוד רב כלפי אובמה אבל אני לא מתחרט על הנאום. ביצעתי את חובתי לדבר בפומבי על האיום נגדנו".

נתניהו לא התרגש מהקשרים של טראמפ עם תנועת הימין הקיצוני "אלט-רייט", שלה ניצוצות של אנטישמיות.  רה"מ בחר לדחות את החשש  שהועלה. "אני מכיר היטב את טראמפ ואני חושב שהגישה שלו, התמיכה שלו בישראל היא ברורה. הוא מגלה יחס חם מאוד למדינה היהודית, לעם היהודי וליהודים בכלל. אין ספק בכך", אמר.
נתניהו דיבר על היחסים של ישראל  עם מדינות ערב השכנות, וחיזוק היחסים בינה לבין מצרים וירדן. "הדבר היחיד הטוב שאני יכול להגיד על ההסכם עם אירן זה שהוא קירב בינינו לבין מדינות ערב. הן רואות בנו בעלי ברית במלחמה באסלאם הקיצוני, בין שהוא מובל על ידי אירן והשיעים ובין שהוא נגרם מסונים קיצוניים בדמות דאע"ש".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.