נתניהו לשרי הקבינט: "ממשיכים בעבודה כרגיל"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לפני שעה קלה לשרים בפתח ישיבת הקבינט שמתקיימת היום: ״כמו שאתם רואים, ממשיכים כרגיל. אני ממשיך לעבוד למען המדינה״. גם כחלון הצהיר: "כרגע אני נשאר בממשלה"

על רקע החקירות המתנהלות נגד מקורביו, וע"פ רוב גופי התקשורת הולכות להפיל את ממשלתו של נתניהו באופן סופי, הוא מתכנס הבוקר יחד עם שרי הקבינט לדון בענייני ביטחון.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לפני שעה קלה לשרים בפתח ישיבת הקבינט שמתקיימת היום: ״כמו שאתם רואים, ממשיכים כרגיל. אני ממשיך לעבוד למען המדינה״.

גם שר האוצר משה כחלון התבטא הערב בשיחת מסדרון עם התקשורת שאמר "כרגע אני לא משנה את עמדתי בעניין נתניהו והממשלה, אני נשאר בקואליציה עד סוף הקדנציה".

ח"כ שלי יחימוביץ אמרה בעקבות כך כי "מעורר חלחלה ודאגה שחברי הקבינט, שגורלה של המדינה נתון בידיהם, שתקו כדגים כאשר נתניהו אמר להם 'עיניכם הרואות עסקים כרגיל, אני ממשיך לעבוד למען המדינה', ולא העירו לו כי דבריו תלושים מן המציאות, או, לכל הפחות, יתבעו ממנו למנות בדחיפות מ"מ קבוע. מוטב שיפנימו כי הקבינט אינו בימה להצגות, העמדות פנים, וספינים של חשוד בעברות פליליות חמורות השקוע עד צוואר בהצלת עורו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.