נתניהו- מוזס, והכתבה המגמתית ב- ynet נגד בנט (וידאו)

במסגרת הפגישות בין רה"מ נתניהו לעורך "ידיעות אחרונות" נוני מוזס, התלונן ראש הממשלה על הסיקור האוהד שמעניק ידיעות לנפתלי בנט.וכך הגיב מוזס. צפו . { "העורך התערב" }

בהארץ נחשף על ידי גידי ויץ, כי במסגרת הפגישות בין רה"מ נתניהו לעורך "ידיעות אחרונות" נוני מוזס, התלונן ראש הממשלה על הסיקור האוהד שמעניק ידיעות לנפתלי בנט, תלונתו של נתניהו התקבלה אצל מוזס שהורה לעורכי ווינט לתקוף את בנט בכתבה שלילית שפורסמה בכותרת ראשית.

עיתונאי ווינט מספר באולפן  שישי איך נראו הדברים מאחורי הקלעים. "אני ידעתי בזמן אמת שעושים את זה כדי לתקוף אותו", הוא מספר בריאיון בלעדי ל"אולפן שישי".

"התוכן לא קשור לזה, התוכן היה רגיל, כמו של כל כתבה", מסביר עיתונאי "ווינט" אביטל להב. "מקור שהיה לו אינטרס לדבר עם עיתונאים רצה לפרסם את זה כדי לעשות משהו בעניין. מה שמעניין זו האריזה, זו הוכרת, התמונה, האופן שבו כיוונו את זה לכיוון נפתלי בנט".

להב ציין כי מדובר במשרד הכלכלה. "בכותרת משנה העורך כבר כתב משרד הכלכלה בראשות נפתלי בנט, בכותרת נשאר רק נפתלי בנט ובתמונה – נפתלי בנט", הוא מוסיף. "זה כבר לא קשור אלי, אני לא עשיתי את זה. יש שם עורך שישב ועשה את זה, אבל היה ברור שהוא עשה את זה במטרה לפגוע בנפתלי בנט".

העיתונאי חשד לאחר שהכתבה פורסמה שבועיים לאחר ששלח אותה. "ואז פתאום שכבר כן פרסמו אותה אז פרסמו אותה ראשית, אז אתה מבין שמישהו ישב עליה מסיבה מסויימת, רצה להשתמש בה בתור נשק. כמובן שאיך שהיא עלתה זה היה באופן מוגזם מכוון כלפי נפתלי בנט. אבל לא ידעתי למה, וגם לא שאלתי למה כי לא מקובל לשאול למה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.