"נתניהו, מוכרחים למנוע את הפיגוע הבא"

האחות ששכלה שלושה בני משפחה בפיגוע בנווה צוף דורשת מראש הממשלה לדאוג לביטחון התושבים בכבישים

רחל מנזלי, שאחיה אלעד, אחותה חיה ואביה יוסף הי"ד נרצחו בפיגוע הקשה בחלמיש, פונה היום (ד') במכתב אישי לראש הממשלה בנימין נתניהו ומבקשת ממנו להתערב ולדאוג לתקציב למרכיבי ביטחון ביישובי יהודה ושומרון ולסלילת כבישים עוקפים.

"שלושה חודשים עברו מאז הפיגוע הנורא בו נרצחו אבי יוסף, אחותי חיה ואחי אלעד הי"ד. ימים קשים מאוד עוברים עליי ועל בני משפחתי. קשה לי מאוד לשמוע בימים האחרונים על "יציאה למאבק" של משפחות שכולות וראשי מועצות ביהודה ושומרון, הדורשים מתן ביטחון והגנה ליישובים ביהודה ושומרון. אני מתקשה להבין איך מנהיג המחנה הלאומי לא מאפשר את מתן הצרכים ההגנתיים הבסיסיים ליישובים ולצירים הראשיים ביהודה ושומרון. למה צריך לצאת למאבק בנושא שאני בטוחה שחשוב לך לא פחות מכל אחד מאיתנו? למה משפחות שכולות צריכות לדרוש צרכי ביטחון בסיסיים כדי שלא יהיו פיגועים נוספים? נאמר לנו על ידי מקורות ביטחוניים שאם היו מתקינים בנווה צוף את מרכיבי הביטחון שאושרו הרבה לפני הפיגוע, היה אפשר למנוע את הפיגוע. מוכרחים למנוע את הפיגוע הבא", כותבת מנזלי לראש הממשלה.

היא מציינת כי "דווקא בימים אלה בהם הבג"ץ שוב מניף את חרב הריסת בתי יהודים, בלי להתחשב במשפחות היושבות בהם, ומנגד, אנו משפחת סלומון, נאבקים בבג"ץ על מנת שיאפשר להרוס את כל בית המחבל הנתעב, בית שעדיין עומד על תילו, למרות שברור לכל בר דעת שאין סיבה שלמחבל ובני משפחתו שידעו ולא מנעו את יציאתו לפיגוע, תהיה קורת גג".

"דווקא בימים אלה ראוי שראש המחנה הלאומי ישב עם ראשי המועצות ביהודה ושומרון ויגיעו להסכמה ולהחלטה לבצע מה שניתן, בלי מאבקים מיותרים ומזיקים", כותבת האחות השכולה לנתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.