נתניהו מזהיר: "המלחמה הבאה תביא להרס וחורבן של החמאס"

יממה לאחר חשיפתו של אודי סגלבערוץ 2 על כך שחמאס שפועל בקצב מסחרר וכורה מנהרות בקצב של 10 קילומטר בתוך חודש, מזהיר ראש הממשלה היום (חמישי)את חמאס מפני המלחמה הצפויה.

"חמאס ספג מכה קשה מאוד, הקשה ביותר בתולדותיו. פגענו ברוב הרקטות, הרגנו קרוב ל-1,000 לוחמים ומפקדים של ארגון הטרור". נתניהו הדגיש כי "כל הנסיונות לחדור סוכלו, ובסוף המערכה אף אחד מהתנאים של חמאס לא התקיים".

"פגיעה בנו תביא להרס וחורבן של החמאס, זו תהיה מכת מחץ", הוסיף.

בטקס בעוטף עזה דיבר גם ראש העיר שדרות אלון דוידי, ששיבח את השגשוג של שדרות כשנתיים לאחר מבצע "צוק איתן". דוידי אמר כי "לכל המבקש לראות כיצד נראית תמונת הניצחון, אני מזמין אותו אלינו לעיר. שדרות מוכיחה שוב כי ניצחון הרוח חזק מכל ארגון טרור. מסיום המבצע ועד היום שדרות נמצאת בתהליך פיתוח מואץ בכל תחומי החיים עם תנופת בנייה אדירה".

"עם זאת, עוד לא הגענו למנוחה ולנחלה. לפנינו עוד כברת דרך לעבור עד להשגת היעדים ושהצבנו. אין לי כל ספק כי ההבטחה שניתנה לנו, ראשי רשויות העוטף, בפגישה שקיימנו לא מכבר עם ראש הממשלה ועם שר האוצר תמומש וכי תורחב התמיכה בהחלטה זו".

דוידי הוסיף: "בשם עשרות אלפי התושבים, מטף ועד זקן המתגוררים בשדרות וביישובי העוטף, ברצוני להודות לראש הממשלה, בנימין נתניהו על הדאגה הבלתי מתפשרת לביטחון תושבי העיר ויישובי העוטף, ועל הסיוע הנרחב למען פיתוחה של שדרות והנגב בכלל. אני מודה לשר השיכון והבינוי, ח"כ יואב גלנט ולאנשי משרדו, לסוכנות היהודית ולחברת עמיגור על הילווי הצמוד והוצאת פרויקט חשוב ומורכב מעין זה לפועל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין הגיון באיסלאם. גם עם מאה מנהרות. מה כבר יעשו לנו. אפילו אם יהרגו 1000 איש. מה יצא להם הזה. הרי התגובה תהיה מוחצת. ירקדו בגן האדם עם 72 הבתולות? ישראל תמשיך להתקיים

    אופיר |
    הגב