לקראת איחוד? נתניהו מחזר אחרי כחלון

ערוץ 10: נתניהו כבר חושב על הבחירות הבאות ומציע לכחלון להתאחד עם הליכוד. כחלון מסרב לפי שעה להצעה

נערך לבחירות הבאות: פחות משנה חלפה מאז הבחירות האחרונות ורה"מ כבר נערך לאלו שיבואו אחריהן. נכון, הממשלה כבר דילגה על המכשולים העיקריים שניצבו בדרכה (חוק הגיוס, התקציב ועוד) מה שמבטיח לנתניהו שקט תעשייתי בשנה וחצי הקרובות, אולם הוא מעדיף להבטיח לעצמו כניסה בראש שקט למערכת הבחירות הבאה – תתקיים מתי שתתקיים.

הפרשנית הפוליטית אילה חסון פרסמה אמש בערוץ 10 כי נתניהו החל בגישושים במטרה להתאח עם אחת (או יותר) ממפלגות המרכז והימין – מה שעשוי להגדיל את כוחה של המפלגה שבראה הוא ירוץ באופן ניכר.

השותף המרכזי עליו בונה נתניהו הוא משה כחלון, יו"ר מפלגת 'כולנו'. אלא שנכון לעכשיו, למרות סקרים מדאיגים מבחינתו, מסרב כחלון להצעתו של נתניהו.

ע"פ הדיווח בערוץ 10, השניים נפגשו לאחרונה – על רקע סקר בעייתי מאוד מבחינת מפלגת 'כולנו' שקיבלה בו 5 מנדטים בלבד – רק ששר האוצר לא מסרב להתרגש מהנתון האמור ומבקש לבדוק סקרים משלו.

כאמור, כחלון מסרב לפי שעה לאיחוד כשבמרכז הסירוב עומדת העובדה כי הוא מסרב להאמין לנתוני הסקר. המשמעות: אם מגמת ההתרסקות תבוא לידי ביטוי בסקרים ומשאלים נוספים (פנימיים וחיצוניים), כחלון עשוי להיענות לחיזורים של נתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.