נתניהו: "מספיק עם הבכי"(וידאו)

עונה לביקורת ומנסה למזער נזקים: במסיבת עיתונאים עם ראש ממשלת צ'כיה אמר הגיב נתניהו על מינוי ליברמן לשר הביטחון. "אני דואג לביטחון ישראל יחד עם שר הביטחון והרמטכ"ל. נראה שעשיתי עבודה לא-רעה בשנתיים האחרונות". {עונה לביקורת}

עונה לביקורת ומנסה למזער נזקים: במסיבת עיתונאים עם ראש ממשלת צ'כיה אמר הגיב נתניהו על מינוי ליברמן לשר הביטחון. "אני דואג לביטחון ישראל יחד עם שר הביטחון והרמטכ"ל. נראה שעשיתי עבודה לא-רעה בשנתיים האחרונות".

(באדיבות רשת)

"אני עוסק במעשים", אמר. "אני, שלחמתי כקצין וחייל בסיירת מטכ"ל, שנכנסתי לאש הקרב וגם נפצעתי – אני דואג לביטחון ישראל. אני עושה את זה ובסוף מוביל את המערכות. בסוף ראש הממשלה מנווט את כל המערכות עם שר הביטחון והרמטכ"ל. נראה שעשיתי עבודה לא רעה בשנתיים האחרונות וכך יהיה גם עכשיו. מדיניות אחראית, תקיפה, מושכלת שמטרתה לשמור על ביטחון", הבהיר נתניהו.

ההסכם עם ישראל ביתנו אמור להיחתם מחר והשבעתו של אביגדור ליברמן לשר הביטחון ביום שלישי, ובינתיים מנסה נתניהו להרגיע מהומה שהחלה להתפתח בליכוד אחרי ההתפטרות של יעלון. נתניהו החליט להציע לחבר הכנסת בני בגין תפקיד של שר וחבר בקבינט, אך ההערכה היא כי בגין יסרב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.