נתניהו מסתבך: המשטרה בודקת את פרשת "הצוללות"

הולך ומסתבך: ערוץ 10 חושף הערב כי נגד נתניהו יש עוד פרשות חדשות. לתיק המתנות (1,000) ותיק נתניהו מוזס (2,000) מתווספות שתי בדיקות נוספות. תיק 3000 שעוסק בפרשת הצוללות ותיק 4,000.

הולך ומסתבך: ערוץ 10 חושף הערב כי נגד נתניהו יש עוד פרשות חדשות. לתיק המתנות (1,000) ותיק נתניהו מוזס (2,000) מתווספות שתי בדיקות נוספות. תיק 3000 שעוסק בפרשת הצוללות ותיק 4,000.

בכירים במשטרה הגיבו לחדשות 10: "אנשי נתניהו מנסים לפגוע בשמם של ראשי אגף החקירות המנהלים את החקירה".

מהמשטרה נמסר: "אכן בימים האחרונים, על פי פניות כתבים לבדיקת טענות שונות ומשונות, אנו מזהים מה שנראה לכאורה כמסע מתוזמר שעניינו העלאת טענות כזב כנגד קצינים בכירים באגף החקירות. אנו רואים בחומרה הפעלת לחץ (בוודאי שקרי) שנועד להרתיע את גורמי אכיפת החוק למלא תפקידם נאמנה, באמצעות פגיעה משוללת יסוד בחוקרים ובאמינותם. משטרת ישראל תעניק גיבוי מלא לחוקריה. המשטרה תמשיך לעשות את מלאכתה נאמנה ללא משוא פנים וללא מורא".

הפרשן אמנון אברמוביץ העריך הערב כי שווי המתנות שקיבל נתניהו מגיע לסכום של 700 אלף שקלים. הערכה היא כי מילצ'ן יהיה עד תביעה מטעם המדינה.

במקביל, איש העסקים ארנון מילצ'ן שיגר מכתב בו הוא דורש התנצלות על דברי ח"כ דוד אמסלם (הליכוד), שתהה האם מילצ'ן משקר בדבריו על המתנות שהעביר לבני הזוג נתניהו – פרטים שנחקרים במסגרת "תיק 1000".

 

עו"ד בועז בן צור, פרקליטו של מילצ'ן, שלח לאמסלם "התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים": "מר מילצ'ן כלל אינו מכיר אותך ואתה אינך מכיר את העובדות – ולמרות זאת פעלת כפי שפעלת במסע ההכפשות", נכתב במסמך. האמירות של אמסלם כונו במכתב האזהרה "השמצות פרועות, שלוחות רסן ומשוללות יסוד – מדובר בהתבטאויות כוזבות העולות לכדי לשון הרע". עורך דינו של מילצ'ן הוסיף כי הריאיונות של ח"כ אמסלם מהווים "הפצת דברי בלע שפוגעת פגיעה קשה בשמו הטוב של מר מילצ'ן ומסבה לו נזקים קשים ובלתי הפיכים". הפרקליט ציין כי גם ראש הממשלה התנער מדברי אמסלם וציין כי הוא "מכיר ומוקיר" את תרומת מילצ'ן למדינה.

"הנך נדרש לחזור בך תוך 48 שעות מהתבטאויותיך נגד מר מילצ'ן, להתנצל בפומבי עליהן ולחדול לאלתר מלהשמיע דברי בלע שקריים נוספים", סיכם פרקליטו של מילצ'ן. "ככל שלא תיענה לדרישה זו,  ינקוט מר מילצ'ן באמצעים משפטיים ובכלל זה יפנה לערכאות המוסמכות ויתבע ממך את מלוא נזקיו. את פירות הזכייה יתרום מר מילצ'ן, כנוהגו, למטרה ראויה".

מוקדם יותר טען ח"כ דוד אמסלם (ליכוד) כי איש העסקים ארנון מילצ'ן פועל ממניעים שונים נגד נתניהו במסגרת חקירת תיק 1,000. "מישהו אילץ אותו לקנות מתנות?", תהה ח"כ אמסלם בריאיון בגלי צה"ל. "יש לי בעיה עם השיטה", הוסיף אמסלם. "יש כאן שיטה שכל מטרתה להכפיש את ראש הממשלה בעיני הציבור. בכל יום נשמעים סיפורים כאלה ואחרים כדי שבסופו של דבר הציבור יירצה להחליף את ראש הממשלה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נתניהו יודע רק לפלג את העם ולזרוע שנאה, אוי לימין שזהו מנהיגו. או לשמאל שיש לו פודל בראשו. רבין הלך הביתה בגלל חשבון דולרים של אשתו , נתניהו נדבק לכיסא ובינתיים השחיתות חוגגת.

    אלי |
    הגב
  2. יש ל-ביבי חלק ונחלה בחידוש גזירס גיוס השמד והניאוף. עכשיו מגיע העונש ישר מהקב"ה. ובקרוב יגיע מן השמים עונש לכל החכי"כ החרדים-לשעבר שחידשו גזירת גיוס השמד והזימה בהסכמת מנהיגיהם.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב