נתניהו: מקווה שליצמן לא יפרוש מהממשלה

ראש הממשלה מפרסם הודעה לאחר הודעת ההתפטרות של הבריאות: ראשי הסיעות הבהירו שאין בכוונתם לפרוש מן הקואליציה, מה שיאפשר לגבש פתרון מיטבי, ששומר גם על השבת וגם על צרכי הציבור לתחבורה בטוחה ורצופה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב היום (ו') להודעת השר יעקב ליצמן לפיה הוא מתכוון להתפטר מתפקידו ביום ראשון, לאור העבודות ברכבת ישראל שאמורות להתקיים באישור הממשלה בשבת.

"ראש הממשלה בנימין נתניהו מעריך מאוד את השר יעקב ליצמן ומקווה שלא יפרוש מהממשלה. ראשי הסיעות הבהירו שאין בכוונתם לפרוש מן הקואליציה, מה שיאפשר לגבש פתרון מיטבי, ששומר גם על השבת וגם על צרכי הציבור לתחבורה בטוחה ורצופה", נמסר משם נתניהו מטעם הליכוד.

עוד נאמר בהודעה כי "הממשלה הלאומית בראשות נתניהו, בהרכבה הנוכחי, היא הממשלה הטובה ביותר לעם ישראל בכל התחומים. ראש הממשלה פועל למציאת שביל הזהב שיאפשר את המשך כהונתה כממשלה חזקה ויציבה".

ראוי לציין שבליכוד כבר החלו להיערכות לאפשרות שליצמן יתפטר, ועל פי ההערכות מי שישודרג לתפקיד שר הבריאות יהיה יו"ר הקואליציה דוד ביטן. בינתיים, מתחת לפני השטח מתנהל מאבק בין המועמדים להחליף את ביטן: ח"כ דוד אמסלם שנתניהו תוהה אם יתאים לתפקיד, ח"כ יואב קיש שנחשב מועמד מועדף על סביבת נתניהו, וח"כ מיקי זוהר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.