נתניהו מתחייב: "לא תוקם ממשלת אחדות עם בוזי' וציפי, זה לא יקרה"

רה"מ בפייסבוק: "ממשלת אחדות – לא תהיה. ברצוני להקים ממשלה לאומית רחבה, שתמשיך לעמוד איתנה וחזקה, יחד עם השותפות הטבעיות שלנו ובראשן 'הבית היהודי'". במערכת הפוליטית מעריכים כי מדובר בהצהרה ריקה שנועדה לאוזני המתלבטים בין 'הבית היהודי' לליכוד

ראש הממשלה בנימין נתניהו שב אתמול (ג') וחידד מסר שכבר העביר לאחרונה, לפיו לא תוקם ממשלת אחדות בין הליכוד למנחה הציוני.

נתניהו כתב בדף הפייסבוק שלו: "לא תוקם ממשלת אחדות ביני ובין ציפי ובוז'י. זה לא יקרה, מפני שתהום אידיאולוגית עמוקה פעורה ביני לבינם. אני בעד שמירה על ירושלים מאוחדת תחת ריבונות ישראלית, הם נגד. אני נגד ויתור על שטחי יהודה ושומרון מפני שכל שטח שיימסר יהפוך לבסיס טרור של האיסלאם הקיצוני, הם בעד. אני עומד איתן מול הלחצים הבין-לאומיים בכל הקשור לאינטרסים הביטחוניים של ישראל, הם רק מוכנים לוותר, להתקפל, לסגת, להיכנע.

"ממשלת אחדות – לא תהיה. ברצוני להקים ממשלה לאומית רחבה, שתמשיך לעמוד איתנה וחזקה, יחד עם השותפות הטבעיות שלנו ובראשן 'הבית היהודי'. ממשלה שתמשיך לעמוד איתן על האינטרסים הביטחוניים של ישראל, מול כל אויבינו, שתמשיך להצמיח את הכלכלה הישראלית, שתמשיך להנהיג, באומץ ובאחריות, את מדינת ישראל. לכן הבחירה בבחירות הקרובות היא בין ממשלת ימין רחבה וחזקה בראשותי, לבין ממשלת שמאל בראשות ציפי ובוז'י. זאת הבחירה, אין בחירה אחרת".

במערכת הפוליטית מתקשים להאמין להבטחת נתניהו ומעריכים כי ברגע האמת הוא יפעל בראש ובראשונה להקים ממשלה רחבה ורק אחר כך יפנה למלגות הימין והבית היהודי.

כזכור, בחודש האחרון יצאה מפלגת הבית היהודי בקמפיין שמטרתו להזהיר את הציבור מפני היחלשות של הבית היהודי לטובת הליכוד. במרכז הקמפיין עמדה התזכורת על התנהלותו של ראש הממשלה אחרי שתי מערכות הבחירות האחרונות, שהעדיף לסגור עם העבודה ולבני ורק אחר כך פנה לשאר המפלגות. עתה מבקש רה"מ להפיג את החששות באמצעות הבטחה כי הפעם הוא יבכר את הבית היהודי על פני 'המחנה הציוני', אם בכלל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.