נתניהו נגד חולדאי: "המסתננים לא ילמדו בביה"ס"

בהודעה שפרסם הערב (רביעי) הודיע נתניהו כי הוא תומך בהמשך פעילותו של בית-הספר "שבח מופת" במתכונתו הנוכחית ומתנגד לסגירתו והפיכתו ל"מוסד לימוד עבור ילדי מסתננים". { "שבח מופת" }

נתניהו נגד המסתננים: בהודעה שפרסם הערב (רביעי) הודיע נתניהו כי הוא תומך בהמשך פעילותו של בית-הספר "שבח מופת" במתכונתו הנוכחית ומתנגד לסגירתו והפיכתו ל"מוסד לימוד עבור ילדי מסתננים".
"נושא סגירת בית-הספר עלה בישיבת הממשלה שהתקיימה אתמול", נמסר בהודעה מטעם לשכת רה"מ. "ראש הממשלה תומך בהשארת בית-הספר כפי שהוא – בית-ספר מעולה, שהקימו עולים מברית-המועצות לשעבר מתוך רצון לשפר את מערכת החינוך הישראלית בתחומים המדעים, המתמטיקה והאומנויות".

"לבית-הספר "שבח מופת" הישגים גבוהים והוא מצטיין בבחינות הבגרות. הוא מוערך גם בשל שיתוף הפעולה שלו עם יחידות צה"ל ובהן חיל המודיעין וחיל הים. לצד הישגיו המקצועיים מורשתו של "שבח מופת" נטועה בלב ההוויה הישראלית, כבית-הספר ששבעה מתלמידיו נרצחו בפיגוע האכזרי ב"דולפינריום" בשנת 2001", נכתב בנוסף.

 

עשרות תושבים בדרום תל אביב על כוונת עיריית תל אביב לסגור את בית הספר "שבח מופת" ולהעביר אליו ילדים של מהגרי עבודה המתגוררים בעיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.