נתניהו נגד ידיעות: "עוד ניסיון להפיל את הממשלה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב בדף הפייסבוק שלו לדברים שהאשימו גורמים בבית היהודי כי נתניהו מנסה להקים ממשלת שמאל וכתב, "הבוקר, עוד ניסיון של Ynet ו"ידיעות אחרונות" להפיל את הימין ולהעלות את השמאל לשלטון עם עוד סיפור מצוץ מהאצבע.

המלחמה בין ידיעות אחרונות לנתניהו עולה שלב: הבוקר, "ידיעות אחרונות" מפרסם כתבה בכותרת הראשית בה הוא מביא את דבריהם של בכירים בבית היהודי שיוצאים חוצץ נגד נתניהו, שלטענתם מתכוון "להקים ממשלת שמאל" ללא הבית היהודי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב בדף הפייסבוק שלו  וכתב, "הבוקר, עוד ניסיון של Ynet ו"ידיעות אחרונות" להפיל את הימין ולהעלות את השמאל לשלטון עם עוד סיפור מצוץ מהאצבע. עיתונות החצר של השמאל רוצה לייצר תמונה (פיקטיבית) של פיצול במחנה הלאומי ולסכסך בינינו כדי להמליך את ציפי ובוז׳י אחרי הבחירות". כותב נתניהו.

"זה לא יעבוד להם. לליכוד ולבית היהודי שותפות אידיאולוגית רבת שנים המבוססת על עקרונות של אהבת הארץ ושמירה על בטחון ילדינו. הבית היהודי יהיה שותף בכיר בממשלתי הבאה, על אפם ועל חמתם של אלו הרוצים לראות שתי מפלגות ימין בינוניות באופוזיציה וממשלת שמאל קיצונית בשלטון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.