נתניהו נגד מו"ל 'הארץ: חגיגת הצביעות זועקת לשמיים

ראש הממשלה התייחס להגדרה 'רוצחים בחליפות' בה הגדיר עמוס שוקן את שרי הממשלה בהווה ובעבר, שהיו שותפים להחלטות על גירוש מסתננים מישראל.

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הבוקר (א') בפתח ישיבת הממשלה למתקפה של מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן בטוויטר נגד שרי הממשלה שהיו שותלפים בהחלטות לגירוש המסתננים מישראל.

"בשבוע שעבר ראיתי ציוץ בטוויטר של מו״ל הארץ עמוס שוקן. הוא התייחס למדיניות הממשלה להוצאת מסתננים בלתי חוקיים ממדינת ישראל והכותרת שעמוס שוקן בחר לתת לציוץ הזה זה ״רוצחים בחליפות״. כך הוא כינה את ראש ממשלת ישראל, אותי, וכמה וכמה מהשרים שיושבים סביב השולחן הזה".

נתניהו תהה מה היה קורה לו איש ימין היה מצוטט באותה אמירה. אני מנסה לדעת מה הייתה התגובה לו היתה אמירה כזאת אל מול איש ציבור מהמחנה האחר? אתם יכולים לדמיין לבד. במקרה הזה לא הייתה שום תגובה. לא היו דרישות לחקירות, לא היו דרישות לגינויים, לא פנו לאישי ציבור, לא היו כתבות, לא היו שידורים מיוחדים. שום דבר. כך גם עם דברים נוראיים כמו הצגת חברי כנסת כקופים – שום תגובה".

"אז לכל המטיפים לנו, חגיגת הצביעות שלכם והמוסר הכפול שלכם פשוט זועק לשמיים. אני אומר לכל המטיפים לנו – אל תטיפו לנו", סיכם ראש הממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.