נתניהו נוזף בחזן: "לא אסבול התעמרות" (וידאו)

אתמול מיד לאחר ההצבעה על חוק הגיוס ניגש יושב ראש מפלגת יש עתיד יאיר לפיד אל יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין וקבל על כך שאורן חזן (הליכוד) מתעמר בקארין אלהרר (יש עתיד) ומעיר לה הערות עוקצניות על נכותה, ולא נוקטים נגדו בצעדי ענישה, הדבר נקלט במצלמות הטלויזיה ועורר סערה היום ברשת החברתית. הנזיפה לא אחרה להגיע. {שוב ננזף}

אתמול מיד לאחר ההצבעה על חוק הגיוס ניגש יושב ראש מפלגת יש עתיד יאיר לפיד אל יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין וקבל על כך שאורן חזן (הליכוד) מתעמר בקארין אלהרר (יש עתיד) ומעיר לה הערות עוקצניות על נכותה, ולא נוקטים נגדו בצעדי ענישה, הדבר נקלט במצלמות הטלויזיה ועורר סערה היום ברשת החברתית.

כעבור כמה שעות החלו לעלות טענות נגד ראש הממשלה על שהוא לא מגנה את אורן חזן ואת ההתעמרות שלו באלהרר והלעג לנכותה, מיד לאחר מכן יצאה הודעה מדוברות משרד ראש הממשלה ובו גינוי תקיף נגד אורן חזן. והערב נאם נתניהו ושוב נזף באורן חזן על ההתעמרות.

אורן חזן הגיב על הדברים בעמוד הפייסבוק שלו וכך כתב: "מעולם לא פניתי לח"כ אלהרר ואמרתי את הדברים שנכתבו עלי, זהו שקר מוחלט. כמי שבילה שני שליש מחייו בבתי חולים וכאח לנכה צה"ל, מעולם לא פגעתי או חלילה ליגלגתי על נכות שלה או על נכות של מישהו אחר, מי שמכיר אותי יודע שזה רחוק ממני שנות אור וכמה שינסו לטפול זאת עלי זה לא יתפוס כי זה פשוט לא נכון. אני אישית מתנצל אם מישהו נפגע כתוצאה מהפרסומים השקריים הללו, לצערי הוטעתם."

והמשיך "לפני כשבוע, בהצבעות התקציב, בזמן שדעתה של ח"כ אלהרר היתה מוסחת, הצביע במקומה ח"כ אחר, עיסאווי פריג' ממפלגת מרצ. הסרטון של ההצבעה הכפולה נשלח אלי מהעיתונאי יוסי עטר שחשף זאת ואני הפניתי אותו ליו"ר הכנסת ולראש הממשלה.

משום מה, בחרו חברי כנסת מהשמאל להראות כאילו אני יוצא נגד ח"כ אלהרר, שהיא במקרה גם נכה ולא נגד ח"כ פריג' שהצביע כפול. גם כששאלתי אתמול במליאה איפה ח"כ פריג' החליטו בתקשורת לשתול, פשוט כך, בפי מילים שלא נאמרו על ידי, כנגד ח"כ אלהרר, שאותה אני מאוד מוקיר ומעריך.

אז חברים, לא היה ולא נברא, ח"כ פריג' ביצע הצבעה כפולה, שלכאורה איננה חוקית, עד שיוכח אחרת, ובמקום להוכיח כי לא כך הוא כפי שרואים בסרטון, שהוא עשה זאת בהיסח דעת בזמן שהיא עסוקה בדברים אחרים, מאשימים את השליח . האמת היא אמת ועליה להאמר גם אם איננה נעימה לאוזני אנשי השמאל והתקשורת"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.