בנט פלט – נתניהו נזף (הקלטה)

בתמלול משיחה סגורה שנחשפה הבוקר בגלי צה"ל נשמע בנט אומר: "ביבי דיבר בחוץ לארץ על מהלך חד צדדי וחזר בו רק אחרי שיריתי לו כדור בין העיניים". נתניהו נזף בבנט. {הפליטה והנזיפה}

ראש הממשלה בנימין נתניהו נזף בשותפו הבכיר לקואליציה, יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט על אמירתו כי "ביבי חזר בו רק אחרי שיריתי לו בין העיניים". בתמלול משיחה סגורה שנחשפה הבוקר בגלי צה"ל נשמע בנט אומר: "ביבי דיבר בחוץ לארץ על מהלך חד צדדי וחזר בו רק אחרי שיריתי לו כדור בין העיניים".

מי שהפתיע כאשר קרא ליו"ר מפלגתו לחזור בו, הוא השר אורי אריאל, שנכח בפגישה, פנה מיד לאחר מכן לבנט ואמר לו "שים לב למה שאתה אומר", ובנט השיב: "אל תבינו לא נכון, זו מטאפורה, וכמובן, אם תדליפו מכאן לא יהיו יותר פגישות כאלה".
על אמירה זו הגיב השר בנט בשידור הבוקר בגל"צ ואמר: "אני אחראי על ביטחון ישראל ואני לא אגיב לשיחות פרטיות. לא תהיה נסיגה חד צדדית כל עוד אני בממשלה". גורמים בבית היהודי הוסיפו כי  "מהלכים חד צדדיים לא יהיו יותר, אין לנו כוונה להיות נחמדים כשמדובר בביטחון ישראל".

כזכור, בשבוע שעבר נחשפו בגל"צ הקלטות בהן נשמע יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, תוקף בחריפות את הממשלה הנוכחית ואומר כי זו אינה ממשלת ימין. את הדברים אמר בנט במפגש עם פעילי ימין שביקשו ממנו ללחוץ על נתניהו להפשיר ולאפשר בנייה בשטחים.

בתגובה אמר להם בנט: "אם אתם חושבים שאנחנו יושבים בממשלת ימין – אתם טועים". יו"ר הבית היהודי הוסיף: "כשראש הממשלה תומך במדינה פלסטינית זאת לא ממשלת ימין. אתם מבקשים בנייה כאילו מדובר כאן על בית יהודי עם 30 מושבים בכנסת וליכוד עם שמונה..

שר החינוך נפתלי בנט הוסיף: "שברנו את ההקפאה, גרמתי לראש הממשלה לחזור בו מהצהרת הנסיגה החד צדדית, אבל אם אתם חושבים שאנחנו יושבים בממשלת ימין – אתם טועים. תנמיכו ציפיות למען השם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.