נתניהו ניחם את משפחות הנערים: "ארץ ישראל נקנית בייסורים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגברת שרה נתניהו, דילגו ממוקד למשנהו כאשר ביקרו היום את בני משפחותיהם של אייל יפרח, גיל-עד שאער ונפתלי פרנקל זכרונם לברכה, שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו ע"י אנשי חמאס

יום עמוס ומתוח עבר היום (א') על ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגברת שרה נתניהו, השניים דילגו ממוקד למשנהו כאשר ביקרו היום את בני משפחותיהם של אייל יפרח, גיל-עד שאער ונפתלי פרנקל זכרונם לברכה, שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו ע"י אנשי חמאס.

בבית משפחתו של אייל יפרח ביישוב אלעד סיפרו איריס ואורי עד כמה היה אייל בנם מוכשר ומלא שמחת חיים. ראש הממשלה נתניהו הגיע כשהוא מלווה בראש העיר אלעד ישראל פרוש שהתלווה לביקור, נתניהו הסביר כי הטרור הרצחני רודף את עמנו בעת החדשה כבר כמעט מאה שנה וסיפר על האופן שבו הוא מתמודד עם השכול מאז נפילתו של אחיו סא"ל יוני במבצע אנטבה בדיוק לפני 38 שנים. ראש הממשלה נתניהו חתם בספר מכתבי יוני: "למשפחת יפרח האצילה והיקרה לנו ולכל עם ישראל, עמכם ביגונכם העמוק על נפילתו של אייל הבלתי נשכח, זכרו לברכה. ארץ ישראל נקנית בייסורים. מי ייתן שתמצאו מזור ונחמה לייסורכם. עמכם מעומק ליבנו. שרה, יאיר, אבנר ובנימין".

בבית משפחת פרנקל ביישוב נוף איילון שמעו ראש הממשלה ורעייתו מהוריו של נפתלי על הכישרון המוזיקלי שלו – שהתבטא בנגינה בגיטרה ובזמירות שבת. ראש הממשלה סיפר לבני המשפחה כי הוא מעריך את העמידה האיתנה של המשפחה וציין כי במלחמה הארוכה מול אויבנו צריך קודם כל לדעת את האמת על ההיסטוריה של העם היהודי, ואחר כך גם להיאבק ולהילחם על אמת זו.

המכתב המרגש
המכתב המרגש

 

שיירת ראש  הממשלה  המשיכה משם לפנות ערב אצל  גיל-עד ביישוב טלמון.

בני המשפחות סיפרו לראש הממשלה נתניהו שההתגייסות של העם והאחדות שלא נראתה כמותה סביב המקרה הטרגי ובאו לידיי ביטוי ברבבות המשתתפים שהגיעו ללוויות – מחזקות אותן ומחממות את הלב.

גם הגברת נתניהו סיפרה למשפחות כי היא, כמו כל עם ישראל, התרשמה עמוקות מתעצומות הנפש והכוחות שהן מפגינות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.