נתניהו נכנע: אילת שקד – שרת המשפטים וחברת הקבניט

ניצחון לבנט – כאב ראש לש"ס: צוות המו"מ של הליכוד הודיעו לנציגי הבית היהודי על הסכמתו של רה"מ למנות את אילת שקד לשרת המשפטים וחברת הקבינט. בשעות הקרובות תחתום הבית היהודי על ההסכם הקואליציוני

ניצחון גדול לבנט: לאחר האולטימטום שהציב לרה"מ, נכנע נתניהו לדרישה של בנט והודיע על הסכמתו למנות את אילת שקד לשרת המשפטים וחברת הקבינט.

בכך תמו חילוקי הדעות בין המפלגות והחתימה של נציגי 'הבית היהודי' על ההסכם הקואליציוני תתבצע בשעות הקרובות. מאוחר יותר צפוי נתניהו להגיע לנשיא המדינה ולהודיע לו כי עלה בידו להרכיב ממשלה.

מעבר ליוקרה, משמעות הכניעה של נתניהו לבנט בסוגיית תיק המשפטים היא כאב ראש לש"ס. במפלגה הספרדית חגגו את חזרתם למשרד הדתות והשתלטותם המחודשת על שירותי הדת ובתי הדין, אולם מינויה של אילת שקד לשרת המשפטים תהפוך אותה לבעלת הכוח בכל הקשור למינוי דיינים – דבר שיגביל מאוד את ש"ס ויהפוך אותה לתלותית במפלגה הדתית לאומית.


באדיבות רשת

כזכור, בבית היהודי זעמו אמש על העברת תיק הדתות לש"ס והציבו אולטימטום לראש הממשלה: "משרד המשפטים לאילת שקד או שנשאר באופוזיציה".

במהלך היום בנט ניתק את מכשיר הפלאפון שלו והעביר אותו למצב טיסה, בנט נפגע מכניעתו של נתניהו בעניין תיק הדתות לדרעי וסירב לענות לטלפונים. חבריו נתנו לו גיבוי מלא.

מכתב גיבוי המלא לבנט:

11223750_1671207379766831_4804890591621862751_n

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. התשלום לבנט על מה שעשה ישלמו כל ציבור המתיישבים ביבי בחיים לא ישכח ויסלח
    הוא יפנה את כולם מבתיהם יחד עם ציפי ובוזי
    חודש חודשיים ונדבר

    דוד |
    הגב