נתניהו סייר בחריש : "זו מודיעין החדשה" (תמונות)

לאחר שהציבור החרדי הפסיד בקרב על העיר חריש, ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר בחריש יחד עם שר האוצר משה כחלון ואמר כי "זו מודיעין החדשה".{מלח על הפצעים}

זורה מלח על הפצעים? לאחר שהציבור החרדי הפסיד בקרב על העיר חריש, ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר בחריש יחד עם שר האוצר משה כחלון ואמר כי קצב הבנייה ביישוב מתחרה בקצב ההתעניינות של אזרחים בפרויקטים למגורים בו.

בישיבת עבודה לקידום פיתוח היישוב והפיכתו לעיר, אמר נתניהו כי "אנחנו בונים עיר ואם בישראל. זו תהיה מודיעין החדשה. אנחנו בתנופת בנייה גדולה מאוד".

לבנות עיר חדשה זה גם אמירה ציונית וגם אמירה ביטחונית, כי אנחנו בעצם אומרים לאויבינו: 'לא תוכלו לנו'. אתם רוצים לעקור אותנו, אתם רוצים לייאש אותנו, ואנחנו כמובן, בדרכנו כבר מאה שנים, שוברים את גלי הטרור ובונים את ארצנו, ועיניכם רואות את התנופה הזאת.
אנחנו ידענו טרור של מטענים, טרור של טילים, עכשיו אנחנו מתמודדים עם טרור של סכינים – אנחנו נוכל להם. עם עיבוי כוחות, עם גיבוי לכוחות, עם פעולה מאוד נמרצת, בעיקר עם רצון הברזל שלנו, של הממשלה, של צה"ל, של זרועות הביטחון ושל אזרחי ישראל, להמשיך לחיות, להמשיך לבנות ולהדוף את אויבינו – אנחנו מאמינים בזה".

נתניהו סייר גם בעפולה, חתמתי היום בעפולה על הסכם "מחיר למשתכן", חלק מכל מה שאנחנו עושים בתחום הדיור: אנחנו בונים עשרות אלפי יחידות דיור בארץ – ומורידים מחירים.

אנחנו משקיעים ומפתחים את דרום הארץ ורואים את התוצאות לנגד עינינו: בדיור, בתשתיות, בתחבורה. עשינו את זה בגדול בדרום ואני מחוייב לעשות את אותו הדבר גם בצפון המתפתח – ולהזניק אותו קדימה.

חריש 6 חריש 43 חריש 4 חריש 2 חריש

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.