נתניהו סילק את סמוטריץ' בגלל כתבה ב'הארץ': "מתנצל"

"עשיתי דרך של שעה וחצי מהבית להשתתף בפגישה בנושא חשוב", סיפר חבר הכנסת. "ראש הממשלה סירב לתת לי להיכנס לחדר. בסדר, התקדמנו הלאה אנחנו מתעסקים בעיקר וזה מה שחשוב".שיחזר סמוטריץ בראיון לגלי צה"ל.

לאחר שאתמול דווח כי ראש הממשלה נתניהו סילק את בצלאל סמוטריץ  מדיון בלשכתו בעקבות ריאיון שהעניק לעיתון "הארץ", בריאיון לתכניתו של אסף ליברמן ב"גלי צה"ל" הודה סמוטריץ' כי הוא רוכש כבוד לראש הממשלה , אך הוא הם בהחלט מצויים בוויכוח אידיאולוגי.

 

"עשיתי דרך של שעה וחצי מהבית להשתתף בפגישה בנושא חשוב", סיפר חבר הכנסת. "ראש הממשלה סירב לתת לי להיכנס לחדר. בסדר, התקדמנו הלאה אנחנו מתעסקים בעיקר וזה מה שחשוב".

"ראש הממשלה ביקש שאני לא אכנס לחדר, לפי מה שאני מבין הוא לא אהב כמה מהאמירות שלי בעתיון הארץ", תיאר סמוטריץ' את ליל אתמול והסביר. "אני לא יזמתי ביקורת פומבית על ראש הממשלה, אני עניתי בכנות שאופיינית לי על השאלות שנשאלתי, וגם בנושא הזה לא טשטשתי מחלוקות".

חבר הכנסת מסיעת הבית היהודי הסכים להתנצל בפני ראש הממשלה. "אני איש צעיר מדי בשביל לטפס על עצים", טען סמוטריץ'. "אם ראש הממשלה נפגע מהאמירה שלי אני מוכן להתנצל עליה, יש לי כבוד גדול לראש הממשלה ועם זאת יש לי וויכוח אידיאולוגי איתו. אם מי שיש לו מחלוקת עם ראש הממשלה מאבד את היכולת לעבוד איתו בצורה עניינית, לדעתי יש לנו בעיה מאוד קשה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.