נתניהו סירב להתראיין אצל דרוקר – ערוץ 10 ביטל את הראיון

בימים האחרונים שנותרו לבחירות נותן רה"מ סדרה של ראיונות לכל כלי התקשורת במטרה לשפר את סיכוייו לפני ההצבעה ■ נתניהו בפגישה עם בכירי חדשות ערוץ 2: לא מאמין שערוץ 10 ייסגר; התקשורת עוינת אותי

ראש הממשלה בנימין נתניהו סירבו להתראיין אצל הפרשן הפוליטי של חדשות 10 רביב דרוקר – ובתגובה החליט מנכ"ל החברה, גולן יוכפז, לבטל את הראיון. הסיבה לביטול הראיון: תחושתו של נתניהו כי דרוקר עוין אותו.

בימים האחרונים שנותרו לבחירות נותן ראש הממשלה סדרה של ראיונות לכל כלי התקשורת, במטרה לשפר את סיכוייו לפני ההצבעה. במסגרת התיאומים ביקשו בחדשות 10 לשלוח לראיון עם נתניהו את מגישת המהדורה המרכזית, תמר איש-שלום, ולצדה את דרוקר. מלשכתו של נתניהו ביקשו להחליף את דרוקר במראיין אחר, ובחדשות 10 סירבו.

לאחר שבליכוד התעקשו כי דרוקר לא ידרוך בבית שברחוב בלפור, בחדשות 10 ביטלו את הראיון.

בחדשות 10 ובליכוד סירבו להגיב.

לא מאמין שערוץ 10 ייסגר

בתוך כך נודע ל"גלובס" כי נתניהו המעיט באפשרות שערוץ 10 ייסגר. בשיחה סגורה שקיים עם בכירי חברת החדשות של ערוץ 2 השבוע אמר נתניהו כי הוא "אינו מאמין" שערוץ 10 ייסגר.

באותה פגישה שוחח נתניהו ארוכות עם בכירי חברות החדשות על מה שהוא הגדיר התקשורת העוינת נגדו, ובעיקר על מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס.

לשאלת הנוכחים על "עוינותו" שלו כלפי התקשורת, ובכלל זה סגירת ערוץ 10 ופיצול ערוץ 2, אמר נתניהו כי הדברים לא נכונים, וכי הוא לא מאמין שערוץ 10 ייסגר, וכי כל עוד ערוץ 10 קיים – אין סיבה לפצל את ערוץ 2. לפי נתניהו, במקרה שערוץ 10 ייסגר – אז תהיה סיבה לפצל את ערוץ 2.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טוב עשה דרוקר וערוץ 10

  ראש הממשלה פוחד ! הוא פוחד!
  תראו את טרמפ, נשיא ארה"ב שלא חושש להשיב על שאלות ספונטניות במסיבות
  עיתונאים.
  נתניהו, שנחשב לאדם חכם ואינטליגנטי, איש שיחה שיודע לנהל משא ומתן, לא
  מעז להתעמת עם שאלות עיתונאים כשמסיבת העיתונאים משודרת
  בזמן אמת.
  על מה זה מעיד?
  יעשה כל אדם את החיבורים והמסקנות לעצמו.
  אז ממה הוא מ פ ח ד כל כך???

  משה |
  הגב