"נתניהו עלול להחקר באזהרה בקרוב"

בפוסט שהוא מפרסם מפרט אלדד יניב את החשדות נגד נתניהו ומעריך: "הוא יהמר על בחירות כדי לעצור את זה" {פרשת מעונות רה"מ}

"ביבי נתניהו עלול להחקר בקרוב באזהרה על קבלת דבר במרמה. כמו אולמרט בראשונטורס. ואז ינסה לגרור את המדינה לבחירות כדי למנוע זאת. זו לא שרה. זה ביבי", כך כותב הפעיל הפוליטי ואיש 'המחנה הציוני', אלדד יניב, בפוסט שהוא מפרסם לפני זמן קצר.

יניב מוסיף: "ביבי שכר את יעקב וינרוט לא ״כדי למנוע את חקירתה באזהרה של שרה״, אלא כדי למנוע את חקירתו שלו באזהרה. כי אם שרה תחקר, נפלה החומה. גם ביבי יחקר. לכן ביבי התאבד כדי שהיועץ המשפטי הבא יהיה המזכיר שלו אביחי מנדלבליט. ויינשטיין תכף מסיים. מנדלבליט ינסה להציל אותו. המשטרה דורשת לחקור את שרה ותכף תבקש לחקור את ביבי".

בהמשך מפרט יניב את הפרטים הידועים לו על החקירה: "כתוצאה מדוח מבקר המדינה על מעונות ראש הממשלה נפתחה חקירת משטרה. התברר בחקירה שרכישות של מוצרי יוקרה לביבי נרשמו בחשבוניות כרכישת מוצרי מזון וניקיון לבית ראש הממשלה.

אלה חשבוניות פיקטיביות ובשפה של משפטנים קוראים לזה קבלת דבר במרמה.

מאד דומה לפרשת ראשונטורס של אולמרט.

שם אצל אולמרט עשה אולמרט שימוש בסוכנות נסיעות, כדי לגנוב כסף בנקודות ולקבל כרטיסי טיסה בחינם לבני משפחתו. שם אצל נתניהו, ביבי עשה אותו דבר אבל בחשבוניות של סופרמרקט. שוב ושוב הוגשו לעזרא סיידוף ממשרד ראש הממשלה חשבוניות של סופר בירושלים לתשלום. על החשבונית היו רשומים ״כלי ניקוי ומזון״. ומשרד ראש הממשלה החזיר כסף.

רק שלא קנו ״כלי ניקוי ומזון״ אלא מוצרי יוקרה לביבי. מוצרי יוקרה שהסופר הזה בכלל לא מוכר. כרגיל ביבי מפיל את הכל על שרה. הפעם זה ביבי. כמו אצל אולמרט. זה נקרא שימוש בחשבוניות פיקטיביות. גם הסופרמרקט שיתף פעולה. נתן חשבוניות פיקטיביות".

יניב, שבנה לעצמו שם של לוחם בשחיתות, מוסיף לפרט: "זוכרים את הגלידה פיסטוק ב-10,000 ₪ לחודש? אף בנאדם גם כשקוראים לו ביבי לא קונה גלידה ממש בסכום כזה בחודש. קונים משהו אחר ומדווחים על גלידה כדי לקבל החזר.

ראשונה תחקר שרה. ושני יחקר ביבי. זה יכול להציף עוד ועוד פרשות כמו עם אולמרט ומזה בדיוק ביבי חושש. בשלב ראשון ביבי ינסה למנוע את ״חקירתה של שרה״. בכל תעלול. בכל מחיר. בכל הכח. ישלח את וינרוט ללחוץ את וינשטיין לקיר. ימנה את המזכיר שלו למחליף של וינשטיין. אבל יהיה בג״צ למה לא חוקרים את שרה. ואז תבקש המשטרה לחקור את ביבי.

ביבי מבין את זה. הוא הפוליטיקאי הכי חכם בסביבה. ולפני שזה יקרה, הוא יהמר שוב על בחירות כלליות כדי לעצור את זה. בלית ברירה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ככה ייעשה ל"צדיק הדור" אוי אוי, נעבעך… זה כמו אצל "אל קפונה", לא הצליחו לעצור אותו עד שמס הכנסה האמריקאי תפס אותו והכניס אותו סופית לכלא… נראה אותו ניגש כעת לבחירות פריימריז ולראשות הליכוד! ולסיום, למה ומדוע כל מנהיגי "הימין" דיברו והלהיבו ולבסוף כה איכזבו…

    יעקב |
    הגב