נתניהו על החקירות: "בארץ יש כרישים"

במהלך ביקורו המדיני באוסטרליה, הגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו, לנמל הצוללנים בסידני והתייחס בהומור לחקירות כנגדו "יש כרישים פה, גם בארץ – אבל לא בחופים".{ בדיחות ביאכטה }

במהלך ביקורו המדיני באוסטרליה, הגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו, לנמל הצוללנים בסידני והתייחס בהומור לחקירות  כנגדו  "יש כרישים פה, גם בארץ – אבל לא בחופים".

. כשנשאל נתניהו האם הגיע לחוף על מנת לצלול, הוא השיב בקריצה לחקירות המתנהלות נגדו בישראל: "יש כרישים פה, גם בארץ – אבל לא בחופים"

ראש הממשלה התייחס בהומור  לשאלות הכתבים ואמר כי הגיע לאוסטרליה בעקבות התחקיר של דפנה ליאל בחדשות 2 על כנס חיות הכיס הפיקטיבי. "באנו לכנס של חיות הכיס באוסטרליה שדפנה הציעה", אמר . "יש פה קשר עמוק, נאכל ארוחת ערב עם ראש הממשלה ורעייתו".

אתמול פורסם במהדורה המרכזית כי מבקר המדינה יוסף שפירא פנה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט כדי לקבל את הקלטת השיחות בין נתניהו לבין מו"ל ידיעות אחרונות ארנון (נוני) מוזס, בכדי לבחון את הקשרים בין נתניהו לאלדסון.

המבקר אמר למנדלבליט כי יש חשד שהחינמון "ישראל היום" מהווה בעצם תרומה פוליטית אסורה מצד אדלסון.  בתגובה היועץ המשפטי ענה כי יעביר את החומרים לידיו של שפירא רק בתום החקירה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.