נתניהו על החקירה: "לא יהיה כלום כי אין כלום"

לאחר שנים של הימנעות ממתן ראיונות לכלי התקשורת ראש הממשלה העניק ריאיון מיוחד לשלושת הערוצים. בראיון לאודי סגל בניו יורק, התייחס רוה"מ ליוזמה החדשה של שר האוצר משה כחלון, לחקירה, לשרה, ועוד. צפו.

לאחר שנים של הימנעות ממתן ראיונות לכלי התקשורת לא רק בזמן בחירות,ראש הממשלה העניק ריאיון מיוחד לשלושת הערוצים.

בראיון לאודי סגל בניו יורק, התייחס רוה"מ ליוזמה החדשה של שר האוצר משה כחלון – מס לבעלי שלוש דירות ויותר. לדברי  נתניהו הוא "מנוע" מלהביע את עמדתו בנושא, ורמז כי ייתכן שלא יוכל להצביע.

צפו בראיון המלא – באדיבות רשת

ראש הממשלה התייחס ליחסיו עם אובמה ולפגישתם האחרונה, לכישלון בנושא הדיור ולשיחת הטלפון שעוררה מחלוקת, לאביו של אלאור אזריה, ועוד.

"בניגוד למה שחושבים, אני תמיד נהנתי מכל אחד אחת מ-17 מהפגישות שלי עם אובמה", אמר נתניהו. "בחלק מהן לא הסכמנו על דברים, ברובן הסכמנו".

על אובמה אמר נתניהו, "הפעם היחידה שאובמה הטיל וטו על החלטה של האו"ם היה ב-2011 על החלטה אנטי-ישראלית ואני יכול ה רק לקוות שהמדיניות העקבית הזו של אובמה תימשך עד סוף הקדנציה שלו".

נתניהו התייחס לשיחת הטלפון שערך לצ'ארלי אזריה,והבהיר כי הוא אינו מתחרט עליה. "אתה יודע מה אמרתי לו? מילה במילה – שים יהבך על צה"ל, על הרמטכ"ל, על המפקדים ועל החיילים שלנו ועל מערכת המשפט שלנו", סיפר רה"מ והוסיף במענה לשאלה האם הוא מתקשר לכל חייל כמו אזריה "לא, אבל התקשרתי להרבה הורים במצוקה על כך שבניהם נפלו או נעדרו או נפלו ונעדרו. וכאן יש מצוקה גדולה של אזרחי ישראל, אני רוצה שתבינו את זה".

ראש הממשלה הסביר כי מדובר בסוגיה רחבה: "יש אין ספור הורים שרואים את הילדים שלהם, חיילים וחיילות, שנמצאים במצב כמעט בלתי אפשרי – הם צריכים מצד אחד להגן על עצמם ומצד שני – בעיה לא פשוטה – לא להיות קלים מדי על ההדק, וזה לא קל. אני הייתי במצב הזה – עמדתי בלא מעט מקרים בהיתקלות או כמעט היתקלות עם אויב שהייתי צריך להחליט מתי אני יורה ומתי אני לא יורה – לקצין בסיירת מטכ"ל זה לא היה קל ואני חושב שלכל חייל זה לא היה קל".

על המשבר בענף הדיור ועל היוזמה החדשה של שר האוצר משה כחלון – מס לבעלי שלוש דירות ויותר, עליה טען כי הוא "מנוע" מלהביע את עמדתו בנושא, ורמז כי ייתכן שלא יוכל להצביע. "אני בניגוד עניינים, כמו שאומרים", אמר נתניהו. "יש לי שלוש דירות". לגבי הצבעה אפשרית בנושא למרות ניגוד העניינים בו הוא מצוי השיב: "אני אבדוק את זה עם הגורמים המוסמכים".

"יש לפחות שני גורמים מרכזיים שמשפיעים על מחירי הדיור -כמה דירות מתוכננות וכמה דירות נבנות", הסביר. "ב-2008 היו 25 אלף דירות מתכוננות והיום נסיים את השנה עם 100 אלף דירות מתוכננות שזה פי 4. היו 24 אלף יחידות דיור בבניה ואנחנו כנראה נכפיל את זה עד סוף השנה. בסוף הגדלת ההיצע זו הדרך היחידה שאני מכיר כדי להוריד את המחיר, זה לוקח זמן אבל אני מקווה שהמאמצים בסוף יתגברו על המגמה", אמר.

על החקירה כנגד רוה"מ הבהיר נתניהו שלא יודע דבר, "אני חושב שיש הרבה ניסיון להערים כל מיני גיבובי סרק ואני חוזר ואומר מה שאמרתי פעמים רבות – לא יהיה כלום כי אין כלום".

נתניהו להאשמות נגד רעייתו בפרשת מעונות ראש הממשלה  "הדברים הללו נקבעו כשאשתי הוזמנה כעדה ואחר כך התברר שלמעשה היא הייתה הנתבעת ולא נתנו לה להביא את העדים מטעמה כדי להגן על עצמה".

"הדבר הזה נמצא בערעור, אבל אני רוצה להגיד שאני לא רק אוהב את אשתי, אני מעריץ אותה", אמר נתניהו. "היא נמצאת תחת מתקפה. איש לא היה רוצה לראות שעושים לרעייתו מה שעושים יום יום שעה שעה לרעייתי. העובדה שהיא עומדת בזה זה לא דבר של מה בכך".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הראיס המגלומן והמטורף מכלוף ימ"ש נתן הוראה ל… שיורה לעשרות שכירי החרב שלו – מחבלי דעשס לטנף בכל מקו בתקשורת על ראש הממשלה ביבי נתניהו ועל מספר אנשי רשויות החוק מתוך מטרה שיסגרו את החקירות נגדו, הוא פשוט משתולל כחיה פצועה, חחחחחח.

  עשרות שכירי חרב – מחבלי דעשס התבקשו להוציא ולשפוך את הפרשותיהם בטוויטר, בפייסבוק, באינסטגרם, באתרים כיכר השבב-YNET, בחדרי חזירים, בקו עיתונות חילונית, ברדיו קול מת-פגר, ברדיו גללי ישראל עם דאוד חכים שהשלים עם הראיס לאחר שקיבל איומים על חייו ממחבלי דעשס, ובעוד ערוצי תקשורת לרבות TV, וגוגל ישראל, שבשליטת מחבלי ואנשי הראיס ימ"ש.

  הראיס המגלומן שנכנס בהדרגה ובערמומיות לזירת הפשע משרד הפנים, בעזרת מספר שונאי ישראל, והספיק לחלק עד כה ג'ובים ומשכורות למאות מחבלי דעשס, רובם הגדול של הג'ובים הם פקטיבים, מתכנן לכבוש את ישראל ולהחליף את ביבי, לא פחות.

  (הבובה הרצוג בסה"כ סיפור כיסוי כדי להגיע למטרה)

  היכונו היכונו…

  מחבלי דעשס לצינוק |
  הגב