נתניהו על הפיגוע: אירוע יוצא דופן שמסמל דפוס חדש

ראש הממשלה הצביע על ההסתה הפלסטינית כגורם מרכזי להוצאת פיגועים לפועל. "הפיגוע הרצחני הזה הוא תוצאה בין השאר של הסתה שיטתית של הרשות הפלסטינים וגורמים אחרים – ואני מצפה שאבו מאזן יגנה את הפיגוע ולא ינסה להצדיק אותו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתייחס הבוקר (ג') בתחילת ישיבת הממשלה לפיגוע הקשה שהיה בהר אדר בו נהרגו שלושה ישראלים ואחד נוסף נפצע באורח קשה.

"זהו בוקר קשה עם שלושה ישראלים שנרצחו על ידי בן עוולה. בשם הממשלה כולה והעם כולו אני שולח תנחומים למשפחות ההרוגים ואיחולי החלמה מהירה לפצוע", אמר נתניהו.

הוא ציין עוד, "אנחנו עדיין חוקרים את האירוע ואת ההשלכות שלו. כמה דברים אפשר לומר כעת: בית המחבל ייהרס, צה"ל כבר הטיל כתר על הכפר ושוללים את כל היתרי העבודה של המשפחה המורחבת של אותו מחבל".

ראש הממשלה הצביע על ההסתה הפלסטינית כגורם מרכזי להוצאת פיגועים לפועל. "הפיגוע הרצחני הזה הוא תוצאה בין השאר של הסתה שיטתית של הרשות הפלסטינים וגורמים אחרים – ואני מצפה שאבו מאזן יגנה את הפיגוע ולא ינסה להצדיק אותו. כוחות הביטחון ימשיכו לפעול נגד ההסתה והטרור כפי שהם עושים מדי יום – ואנחנו כמובן נסיים את חקירת האירוע".

מוקדם יותר אמר נתניהו בישיבה של שרים בליכוד כי הוא חושש שהפיגוע עלול לסמן דפוס פעולה חדש של הטרור. "צריך לבדוק אם מדובר הפיגוע בהר אדר הוא אירוע יוצא דופן שמסמל דפוס חדש. אם כן, צריך להיערך בהתאם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדינת ישראל אשמה בפיגוע הזה.. בגלל שהם נותנים מכות רצח לחרדים בהפגנות, אז השם ית' שמו נוקם בהם. הכל מהשמים הנקמה בכלל לא בידינו. רק להקב"ה מותר לנקום דמם של חרדים, ולא לבני אדם. הכל פה מדה נגד מדה מהשמים.

    מדינת ישראל אשמה בפיגוע הזה.. בגלל שהם נותנים מכות רצח לחרדים בהפגנות, אז השם ית' שמו נוקם בהם. הכל מהשמים הנקמה בכלל לא בידינו. רק להקב"ה מותר לנקום דמם של חרדים, ולא לבני אדם. הכל פה מדה נגד מדה מהשמים.

    אומר אני |
    הגב