נתניהו ראש בראש נגד חדשות 2 (וידאו)

רה"מ תקף את חברת החדשות של ערוץ 2 על כתבה נגדו ב'אולפן שישי'. ב'חדשות 2' תקפו חזרה: "אנחנו לא ישראל היום 2" {סערת הפוסט הארסי}

מיד עם צאת השבת פרסם רה"מ נתניהו פוסט ארסי במיוחד נגד ערוץ 2 וכך כתב: "שבוע טוב, אני מבקש לשתף אתכם במה שמסתמן כתופעה חדשה אצל חלק מגופי התקשורת:

צינזור הביקורת עליהם בתוך תגובות המועברות אליהם. כך למשל נהגו ב'אולפן שישי' בערב שבת, כשהחלק הבא צונזר מתוך תגובה לכתבה ארוכה שעסקה כולה בהכפשת לשכתי, רעייתי ובני: זה לא 'אולפן שישי' בלי כתבה מגמתית ומכפישה נגד נתניהו או הימין.

זו לא הפעם הראשונה בה נוהגים כך ב'אולפן שישי'. כך פעלה מערכת התכנית גם בחודש שעבר, כשצנזרה את הקטע הבא בתגובה: 'ראש הממשלה נתניהו ימשיך לפעול לפתיחת יתר שוק התקשורת הריכוזי בישראל לתחרות אמיתית ולמגוון דעות ועמדות. שינוי שהציבור הישראלי משווע לו, בדיוק כפי שמוכיח הפאנל החד צדדי באולפן. רבים בתקשורת הישראלית מקדשים את הביקורת רק כשהיא מופנית כלפיי או כלפי הימין, אבל כשמדובר בביקורת עליהם עצמם – אותה הם חותכים ומשתיקים. איפה המקצועיות והאתיקה העיתונאית?".

גורם ב'חדשות 2' מסר כי "לצערנו ראש הממשלה ממשיך במתקפה היומיומית שלו על התקשורת החופשית בישראל. אנחנו סומכים על הציבור שמבין שתפקיד התקשורת הוא לחשוף ולבקר. ראש הממשלה היה שמח בוודאי לשכפל את מודל ישראל היום. אך עליו להבין שבמדינה דמוקרטית 'ישראל היום' היא החריג. לצערנו ראש הממשלה בחר שלא להגיב לכתבתו של אילן לוקאץ' שבה הוצג כיצד קשישים בני 80 ומעלה בישראל נאלצים לעבוד כשליחי פיצה וכעובדי ניקיון כדי להתקיים. אנחנו נמשיך בתפקידנו".

נזכיר, כי בכתבה נרחבת באולפן שישי, תהה אודי סגל, מדוע הפוליטיקאי הכי מנוסה במערכת בנימין נתניהו, מקיף את עצמו בצעירים חסרי ניסיון, וחושב שככה צריכה להתנהל המדינה?

לדברי סגל, יאיר בנו ושרה רעייתו, מתערבים בהחלטותיו ולוחצים על מינויים שונים. סגל טוען שמדובר צוות חלש שנתניהו מכתיב לו מה לעשות, וכי אם היה צוות יועצים חזק סביבו, הטעויות שלו בשלל נושאים היו נמנעות.

 צפו בכתבה באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.