נתניהו רמז: תיק הפנים מיועד לדרעי

על פי הפרסום בוואלה, נתניהו רמז כי הוא מייעד את תיק הפנים לש"ס. גורמים שנכחו בישיבה סיפרו כי ראש הממשלה אמר כי "יש סיעות שלא קיבלו מספיק תיקים חשובים".
נתניהו סייג את הדברים ואמר לחברי סיעתו כי הדבר טרם סוכם וכי "ישנן אפשרויות שונות".

למרות המחאה: ראש הממשלה בנימין נתניהו שוקל בחיוב להעביר את תיק הפנים לידי ש"ס. את הדברים אמר בישיבה סגורה של סיעת הליכוד שעסק בין היתר לסוגיית תיק הפנים.

על פי הפרסום של עומרי נחמיאס בוואלה,  נתניהו רמז כי הוא מייעד את התיק לש"ס.

גורמים שנכחו בישיבה סיפרו לוואלה! NEWS כי ראש הממשלה אמר כי "יש סיעות שלא קיבלו מספיק תיקים חשובים".

נתניהו סייג את הדברים ואמר לחברי סיעתו כי הדבר טרם סוכם וכי "ישנן אפשרויות שונות". כמו כן, הוסיף נתניהו כי "לא אשמור את תיק הפנים אצלי".

במקביל, לאחר התפטרותו של שר הפנים סילבן שלום  המאבק הציבורי כנגד מינויו של אריה דרעי לתפקיד שר הפנים  מתחדש.

התנועה לאיכות השלטון מפרסמת בדף הפייסבוק שלה  קריאה ובה בקשה לחדש את המאבק כנגד מיניו של דרעי לתפקיד – "לא רק שאריה דרעי כלל וכלל לא היה צריך להתמנות כשר בממשלה – הוא על אחת כמה וכמה לא יכול לכהן כשר הפנים". נכתב בעצומה.

בדברי ההסבר של הארגון הם יוצאים בחריפות כנגד מינויו של דרעי שבעבר הורשע בפלילים, "הפוליטיקה שוברת שיאים של בושה – ההערכות בתקשורת מדברות כי לאחר פרישתו של סילבן שלום , דרעי צפוי להתמנות כשר הפנים- בפעם האחרונה שדרעי כיהן כשר במשרד הפנים, זה נגמר בסכומים אדירים מכספי הציבור שהוא שלשל לכיסו, בהרשעה שלו בשוחד, במאסר ואפילו בהטלת קלון – איך הם חושבים שאפשר לתת לו לחזור בדיוק לאותו המשרד?! לזירת הפשע?! את הקו האדום הזה אסור לעבור!!". נכתב.

התנועה לאיכות השלטון מחדשת המאבק ויוצאת בקריאה ליועץ המשפטי  בדרישה ממנו שיביע את עמדתו בנושא- "פנינו גם לראש הממשלה בדרישה שיימנע מהמינוי השערורייתי הזה. יש גבול לזלזול בציבור ויותר מזה – כשכל שני וחמישי מתפוצצת פרשיית שחיתות אחרת", נאמר בהודעה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.