נתניהו תוקף את לפיד: די לחתרנות (וידאו)

כמה שעות לפני הפגישה המכרעת עם ראש הממשלה, תקף היום (שני) ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד שרים מממשלתו שפעלו להחליפו בכנסת הנוכחית

כמה שעות לפני הפגישה המכרעת עם ראש הממשלה,  תקף היום (שני) ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד שרים מממשלתו שפעלו להחליפו בכנסת הנוכחית, בהם גם לפיד עצמו . נתניהו שב ותקף את לפיד ואמר כי על שרים לכבד הסכמים שנחתמו – וכי אם זה לא יקרה, הממשלה לא תוכל להמשיך בדרכה המשותפת.

באדיבות רשת

"נתתי גיבוי לדברים שלא הייתי שלם איתם, כמו חוק מע"מ אפס, אבל לצערי לא זכיתי לגיבוי הדדי ולא זכיתי גם לקיום המחויבות הבסיסית ביותר – נאמנות ואחריות של שרים לממשלה בה הם יושבים", פתח נתניהו את דבריו.

"שרים מסוימים תוקפים את המדיניות אותה אני מוביל, משתלחים בממשלה ובעומד בראשה, מנסים להחליף ראש ממשלה, מפרים הסכמים מפורשים שהושגו, כמו מתן תוספת תקציבית אמיתית לתקציב הביטחון והעברת בסיסים דרומה", תקף נתניהו את שר האוצר לפיד.

"אני דורש מהשרים הללו להפסיק את החתרנות, את ההתקפות, להתצייב מאחורי המדיניות. אם יסכימו לכך – נוכל להמשיך יחד, אם יסרבו – נסיק את המסקנות ונלך אל הבוחר. אני לא שש אלי בחירות, השיקול היחיד שמנחה אותי הוא טובת המדינה וזה דורש מממשלה אחראית. ממשלה לא יכולה לתפקד כששרים תוקפים את הממשלה כמעט מכל כיוון וכל נושא. על זה לא אוכל להתפשר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.