נתניה: הרצל קרן חובר ליוני שטבון

שטבון: "אנחנו נהיה הרשימה הגדולה במועצת העיר, ונייצג את כל תושבי נתניה"

מאת: דניאל סימן טוב

יו"ר האופוזיציה הרצל קרן, מייסד סיעת 'למען נתניה' הודיע אמש על הצטרפותו לרשימתו של המעומד המוביל לראשות העיר יוני שטבון.

לאחר שנים רבות כחבר מועצה וכמועמד לראשות העיר לשעבר הודיע השבוע הרצל קרן בכנס משותף "החלטתי לאחד כוחות למען תושבי העיר" .

כאמור, קרן הכריז השבוע באופן רשמי כי יתמוך ביוני שטבון לראשות העיר ויוביל עמו את הרשימה למועצת העיר. "כפי שאתם יודעים בבחירות הקרובות התמודדתי בעיר וקיבלתי כרבע מהקולות שלכם, אין זה סוד ששאפתי והתכוונתי לרוץ לראשות העיר גם  בבחירות הקרובות, אני מאמין שפעם ראשונה מזה עשרים שנה ניתן יהיה לעשות מהפך בראשות העיר נתניה".

"לאחר בחינה של יחסי הכוחות הפוליטיים בעיר הסקרים, והאווירה הציבורית הקיימת בנתניה, הגעתי להכרה שאיחוד כוחות שלי עם יוני שטבון בהתמודדות לראשות העיר הם שיובילו למהפך, יוני שטבון יהיה ראש העיר הבא של נתניה, אני מאמין שעם הנסיון הרב שלי, ועם כל התכונות הטובות של יוני הרצינות, המקצועיות, החדשנות, הרעננות, וכושר המנהיגות שהוא מביא אתו, יוני יהיה ראש העיר מצוין לתושבי העיר נתניה."

שטבון הודה לקרן ואמר: "אני רוצה להודות לידידי, הרצל קרן, על שותפות אמתית ועל התמיכה בי, עבור תושבי נתניה. הרצל מביא אתו ניסיון רב בניהול המערכת העירונית ".

קרן הסביר בדבריו כיצד תראה הרשימה למועצת העיר:"ברשימתנו החדשה, יהיו צעירים וצעירות המביאים עמם משב רוח חדש ומרענן בשילוב עם נציגי ציבור ותיקים ומנוסים. אני יודע. שרשימה זו הינה משאלת לב של כל תושבי העיר – וכל אחת ואחד מכם יוכלו להזדהות אתה, זו תהיה הרשימה הגדולה ביותר במועצת  העיר בבחירות הקרובות" .

המועמד לראשות העיר יוני שטבון הבהיר אף הוא כיצד הוא רואה את אופי הרשימה: "כראש עיר הבא של נתניה בע"ה, ובניגוד למצב הקיים היום, התעקשתי על כך שהשותפים שלי לדרך יהיו אנשים ונשים ישרים כאשר  טובת הציבור עומדת לנגד עיניהם בלבד. הרצל קרן הוא שליח ציבור – נקודה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.