נתק בין הפוליטיקאים החרדים לשר הביטחון בעניין חוק הגיוס

נתק מוחלט בין הוועדה שהקים ליברמן מטעם משרדו, לבין הפוליטיקאים החרדים, במטרה למדר אותם מגיבוש הצעת החוק. החרדים: "זו טעות מצד ליברמן להתל בנו"

מושב הקיץ יפתח בעוד שבוע בדיוק, ובעוד למפלגות החרדיות יש תכנית להעביר את חוק הגיוס חודש מפתיחת המושב, נראה כי מצידו של שר הביטחון ישנן תכניות אחרות לחלוטין.

גורמים בלשכות ראשי המפלגות החרדיות – ש"ס ויהדות התורה, טוענים הבוקר כי ישנו נתק מוחלט בין הוועדה שהקים שר הביטחון מטעם משרדו וכן מטעם לשכתו, לבין הפוליטיקאים החרדים. זאת במטרה למדר אותם מגיבוש הצעת החוק.

"זה לא יילך בצורה הזו. אין סיכוי שלא יערבו אותנו בפרטי הצעת החוק המתגבש. אם זו התכנית של ליברמן אנחנו לא נזרום איתה. מיד בפתיחת המושב נדרוש הבהרות מנתניהו", אומרים במפלגת יהדות התורה לאתר 'אקטואליק'.

נראה כי בשלב זה משבר הגיוס ילך ויתעצם בפתיחת מושב הקיץ של הכנסת, ובמפלגות החרדיות כבר לא מפחדים מבחירות באם שר הביטחון יחזור על איומו מהמושב הקודם, אז ניסה למנוע את העברת החוק, ודחה את ההחלטה למושב הקרוב.

ביהדות התורה מוסיפים וטוענים: "זו תהיה טעות מצידו של ליברמן להתל בנו. יש לנו דרכים יצירתיות ופוליטיות לפגוע בתכניותיו באם יעשה זאת, והראשונה שבהן היא אי תמיכה במשה ליאון ידידו של ליברמן לראשות עיריית ירושלים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.