"סגולה גדולה לקחת את ספר דברים בכיס"

הרב יאשיהו יוסף פינטו שליט"א קורא לציבור להצטיד בספר דברים שמסוגל לכל הישועות

הרב יאשיהו יוסף פינטו שליט"א קורא לציבור להצטיד בספר דברים שמסוגל לכל הישועות. "אם אדם יבין וישכיל את מעלת כח ספר דברים היה לוקח את הספר בכיס צמוד איתו לכל מקום ובכל זמן פנוי היה קורא פסוקים מתוך הספר הקדוש הזה״ , אמר הרב.

ספר דברים נקרא גם ספר ״משנה תורה״. ספר זה כתב משה רבנו 36 ימים לפני פטירתו מן העולם. משה רבנו ע״ה ברוח הקודש כתב אותו. 955 פסוקים ישנם בספר דברים, כנגד 955 שערים שיש בשמים, וכל פסוק ופסוק בוקע ופותח שער אחד בשמים.

כ״ק האדמו״ר שליט״א הכריז ואמר שכל אדם ישתדל ויקח על עצמו לקרוא ספר דברים בקהילת קודש ״שובה ישראל״ ויזכה לראות ישועות גדולות בכל דבריו, ישועות גדולות בפרט ובכלל.

עוד הוסיף: ״ספר דברים, שהוא ״משנה תורה״, ניתן על ידי משה רבנו אשר ראה שהגלות עומדת להתארך עוד. משה רבנו ע״ה נתן לעם ישראל את ספר ״משנה תורה״, שהוא ממתק את הגלות הזאת ופותח כל דלתות שמיים. הכח העצום של קריאת ספר דברים הוא לבקוע את כל הרקיעים שבשמיים, וכל פסוק פותח שער אחד ועוד שער, ולכן בדור יתום זה מצווה וחובה על כל יהודי להקפיד בכל יום לקרוא מספר ״משנה תורה״, וכך במחזוריות לסיים בכל יום או בכל שבוע, וכל המרבה תבוא עליו ברכה. ואם אדם יבין וישכיל את מעלת כח ספר דברים היה לוקח את הספר בכיס צמוד איתו לכל מקום ובכל זמן פנוי היה קורא פסוקים מתרוך הספר הקדוש הזה״.

עוד אמר כי: ״ישנם 955 רקיעים, שדרכם מעלה המלאך מט"ט את תפילות עם ישראל, אולם אין לו רשות לעלות רק 950 רקיעים, אבל בתוך 55 רקיעים העליונים אין לו רשות לעלות, כי אין רשות לשום מלאך ושרף לעלות לשם.

"ולכן" קורא הרב פינטו, "על יד האדם בקריאת ספר דברים, ״ספר משנה תורה״ לבקוע את 55 הרקיעים העליונים שאין רשות אפילו לשום מלאך ושרף לעלות שם.

וזה הכח שנתן לעם ישראל משה רבנו ע״ה בספר דברים, ספר ״משנה תורה״.

כיום אלפים ורבבות קוראים את ספר דברים על פי הנהגת של הרב פינטו כאשר רבים מהם צועקים בשער בת רבים את הישועות אשר זכו להם. רפואה, פרנסה, זיווג הגון, שלום בית, ועוד.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ספר דברים

  אפשר לקרוא את ספר דברים גם ביום חול או רק בשבת

  כוכבה |
  הגב
 2. סגולה נפלאה

  סגולה נפלאה היא, לקרוא את מגילת אסתר כל יום.
  והקורא, יראה ישועות גדולות!!
  נסו והיווכחו!!

  אבי |
  הגב
 3. אפוה קונים את הספר דברים

  אפוה אפשר להשיג את הספר דברים 0543182114 תקוה

  תקוה איך אפשר להשיג אותו |
  הגב
 4. איך אני יכול לרכוש את הספר בבקשה 0542224949

  מבקש לרכוש את הספר 0542224949

  רון דוד |
  הגב
 5. חשבון פשוט

  אם יש 955 שערים ול55 מהם למלאכים אין גישה אז איך יש גישה ל950 לפי מה שנכתב בכתבה? יוצא ש950 ועוד 55 זה 1005.
  אולי הכוונה של900 יש גישה ול55 אין אלא על ידי חומש דברים לבני ישראל.

  טעות בחישוב?! |
  הגב