אלי בן דהן: "כך הותקפתי בהקבלן" – צפו בהתקפה מהבוקר ובתגובת השר

סגן שר הדתות אלי בן דהן הגיע הבוקר לנחם את בני מרן הגרח"ע, אך כשהגיע לסוכת האבלים הוא הותקף ע"י קומץ מועט של אנשים ששיגרו לעברו קריאות: "הכיפה שלך מזויפת, הרב עובדיה בכה בגללכם חצי שנה", כשניסה בן דהן לומר כי זה לא נכון וכי מרן הגרח"ע אהב אותו מאוד, צעקו לעברו: "אל תזכיר את שמו".

בשיחה לערוץ 2 הוא מתאר את שאירע מחוץ לסוכת האבלים, "נכנסתי פנימה לנחם את בניו של הרב עובדיה והתקבלתי בצורה מכובדת, יצאתי החוצה, ולצערי כמה פרחחים צעקו".

כשנשאל בן דהן האם הוא מבין אותם, הוא השיב, "גם אם יש חילוקי דעות – התנהגות כזו לא מוצדקת. לא פעם ולא פעמיים אנחנו היינו מחוץ לממשלה וש"ס הייתה בתוכה ומעולם לא התנהגנו בצורה כזו – מעולם לא צעקנו על מי שנמצא בממשלה ולא פגענו. זה טבעי שיש חילוקי דעות".

סגן השר אלי בן דהן מגיב לתקיפה נגדו ל"קו החשיפות" בטלפון: "הגיע הזמן שהרבנים יטפלו בהם. ההסתה והשתיקה גורמת לכך שאנשים גורמים למעשים שכולם יתחרטו, היום הם צועקים, מחר הם יגיעו לאלימות".

מלשכתו של בן דהן נמסר בתגובה כי "לאחר התקרית, שוחח חתנו של הרב יוסף עמו והביע את צערו על התקרית. חתנו של הרב אמר כי אותם אנשים אינם מייצגים את כלל הציבור". עוד אמרו כי הם "משוכנעים שמדובר בבודדים שלא מייצגים את הכלל". סיימו.

צפו בתגובת בן דהן לערוץ 2 ובהתקפה המילולית מהבוקר נגדו – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בכל ארמון יש שירותים אין מה לעשות תהיו גדולים ולא פגיעים כמו ילדים יאאאלללההה תגדלו

    ישראל דרעי |
    הגב