יד ביד עם רובינשטיין! סגן ראש עיר חדש בביתר עילית "יהודה עוביידי" – תמונות

הכירו סגן ראש העיר חדש הרב יהודה עוביידי
מאת :יצחק בצון

יהודה עוביידי הוא בוגר ישיבת בית שמעיה וכולל החיד"א אשדוד במסגרת הפעילויות הציבורית ניהל את ארגון "אחינו" העוסק בהכוונת תלמידים לבתי ספר ולמוסדות חינוך חרדים מתוך דגש על שמירת קשר לטיפול המשכי, וכן בטיפוח נוער במצוקה והכוונתו למוסדות תורניים או לתעסוקה מתאימה ,והעלאתו אל דרך המלך.
וכן כיהן כחבר בוועד הספרדי להתיישבות בעיר חריש ועסק בתחום שיווק פרויקטים לדיור הציבור התורני בבית שמש, תוך ראיית טובת התושב החרדי .

מיד לאחר בחירתו לתפקיד סגן ראש העיר ערך בביתו מסיבת הודיה עם חברי העירייה הנוספים הרב דניאל טולידאנו והרב יעקב קרסנטי והרב מיכאל נקי על מנת לעבוד בשיתוף פעולה למען כלל תושבי העיר , לאחר המסיבה עלו הנציגים לקברו הטרי של מר"ן רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל והתפללו למען הצלחתם בתפקיד החשוב.

בימים אלו יצאו הנציגים לקבל את ברכתם של גדולי הדור ומועצת חכמי התורה והרבנים הרב שלום כהן ,הרב בעדני, והרב מאיה, הרב מזוז, הרב שמואלי, הרב אלבז,הרב צדקה, הרבנים למשפחת פינטו , והרבנים למשפחת אבוחצירה, הרב יצחק יוסף, הרב זמיר כהן, הרב בן שמעון, הרב יורם אברז'ל, וגדולי הדור נוספים

וכן עוד בימים אלו עורכים הנציגים סיורים בכל המוסדות החינוך של ש"ס ורשת מעיין החינוך התורני בביתר עילית וכן בכל הכוללים והבתי כנסיות של הציבור הספרדי בכדי להכיר את השטח ולעזור לכל מוסדות התורה בעיר.

ועוד בתכניות של הרב יהודה עוביידי יו"ר ש"ס בביתר עילית להקים את "איגוד הקהילות הספרדיות" בביתר שיתכנסו מידי חודש כל גבאי בית הכנסת וראשי הקהילות והמוסדות כדי להעמיק את הקשר עם אישי הציבור ולשמוע את מצוקותיהם של התושבים ולהרים את קרנם של הספרדים בעיר.

וכן בימים אלו נפתחת לשכה לפניות הציבור שע"י חבר העירייה לשעבר הרב מיכאל נקי שירכז את פניותיהם של התושבים ולכולם יהיה כתובת לפניה ולעזרה, וכבר מתוכננת בסיומו של החודש בחג החנוכה מסיבה מפוארת לכל תושבי העיר מצבעי ש"ס

בהשתתפות רבני הקהילות ,בכדי לאחד וללכד את כל ציבור הספרדים בעיר …
ישיבת סיעת שס ביתר

יצחק בצון
יצחק בצון
בצון
בצון

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.