סגנית השר חוטובלי :"הקנייה מיו"ש – הדרך הכי טובה לנצח את החרם על ישראל"

באריזות שיישלחו בקרוב למדינות ברחבי העולם יצורף מכתב מסגנית השר ובו דברי ברכה וחיזוק לתומכים על שותפותם בהתיישבות ביו"ש

בפגישה שנערכה בין סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, לבין מייסד ארגון "לב העולם", עו"ד נתי רום, הביעה חוטובלי את שביעות רצונה מפעילות הארגון והוסיפה כי הארגון נלחם בחרם העולמי בדרך הכי אפקטיבית שיש, והיא הגברת הקנייה מיצרני יהודה ושומרון:

"ארגון 'לב העולם' נלחם בחרם בצורה הכי אפקטיבית – מגביר את הקנייה מיו"ש, וזו הדרך הכי טובה לנצח את החרם על ישראל. יש להם מוצרים נפלאים והם שולחים חבילות ל- 43 מדינות" אמרה חוטובלי.

ארגון "לב העולם" הוא יוזמה שקמה במטרה להילחם בחרם העולמי על ידי הגברת הקנייה מיו"ש, הפגנות תמיכה בישראל ברחבי העולם, הרצאות ועוד. מידי חודש שולח הארגון אלפי חבילות של מוצרים מיו"ש לתומכי ישראל בחו"ל ובכך מסייע ליצרנים ביו"ש.

חוטובלי הודתה לפעילי הארגון המתנדבים מדנמרק ונורבגיה שהגיעו לפגישה וסייעה באריזת מוצרים לחבילה שתישלח לחו"ל והוסיפה: "תרומתי הצנועה – להכין חבילה אחת שתישלח לאחת המדינות בעולם ותביא דרישת שלום מלב הארץ – מהלב היהודי החם ביהודה ושומרון. טו בשבט שמח!"

באריזות שיישלחו בקרוב למדינות ברחבי העולם יצורף מכתב מסגנית השר ובו דברי ברכה וחיזוק לתומכים על שותפותם בהתיישבות ביו"ש.

עו"ד נתי רום: "שמחנו להיות עם סגנית שר החוץ, שארזה איתנו את החבילות שנשלחו לרחבי העולם. אנו מודים לה על התמיכה בפעילות הארגון וכן על המכתב ששלחה לתומכי ישראל בעולם – אין ספק שישמחו לקבל את מילות ההערכה והחיזוק שלה בחבילה הקרובה וישמשו כשגרירים של מדינת ישראל ברחבי העולם

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. את ושכמותך הורסות עם ישראל וארץ ישראל בגלל פריצות שבכם ועוד מחייכת הא? מרושעת שטנית

    פפפוווועעעעע

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב