סגר את הברז: זייברט שוב מתנכל ל'שער התלמוד'

שערורייה נוספת מבית היוצר של זייברט: ראש עיריית בני ברק הורה לעצור את אספקת המים למבנה ישיבת שער התלמוד בקריית הרצוג בעיר -כל הפרטים בפרסום ראשון

סגר להם את הברז: ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט, הורה לעצור את אספקת המים למבנה ישיבת שער התלמוד בקריית הרצוג בעיר,  וזאת ככל הנראה בשל עיכוב נוסף של בית המשפט לצו הפינוי של העירייה לישיבה.

עוד נודע למערכת ׳אקטואליק׳ כי היום הוצגה לבית המשפט טענה כי ישנן שתי עמותות נוספות שקשורות לישיבה ואינן קשורות להרב ברוורמן ולכן קיבל בית המשפט את הבקשה לעכב את הפינוי בכשבוע.

בראיון למשה גלסנר ברדיו' קול ברמה' אמר יושב ראש מפלגת דגל התורה  לחבר הכנסת משה גפני, כי הוא פנה אל שר הבריאות יעקב ליצמן וביקש ממנו לפעול למניעת פינוי הישיבה לטובת התלמידים, גפני הבהיר כי הוא מצפה ממנו לפעול בעניין למרות היריבות באישית בין ליצמן לראש עיריית בני ברק -חנוך זייברט.

נדמה כי המשבר הזה עלול לגרור את הפוליטיקה החרדית הארצית להתנגשות, מאחר ובדגל התורה מצפים מאגודת ישראל למנוע מזייברט לפנות את הישיבה. זייברט אגב, נחוש בכל כוחו לפנות את הישיבה למורת רוחם של אנשי דגל התורה.

כזכור בחמישי האחרון התייצבו הפוליטיקאים של דגל התורה לצד הישיבה ואף הגיעו להשתתף בעצרות המחאה בחמישי ובארוחות שבת השתתף סגן ראש עיריית בני ברק מטעם ׳דגל התורה׳ מנחם שפירא.

כעת; כאמור, הופסקה אספקת המים לישיבה החל מהיום באחת בצהריים, בניגוד להחלטת בית המשפט לעכב את בפינו בשבוע.

מעיריית בני ברק ומלשכתו של זייברט לא נתקבלה תשובה לאמור בידיעה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה מפנים אותם?????

  אולי השתלטו על המקום ???? אא להשתלט על מקום ואחכ לצעוק גונבים לי

  דוד |
  הגב
 2. עירית בב

  רק מכות זה מה שהגעררס מבינים ראש העיר הוא בריון שאם כמה מכות הוא יבין שבני ברק לא שלו חד וחלק הציבור החרדי סובל מכמה בריונים שנימצאים בעיריות ובממשלה ואני כולי בטוח שבאם הציבור יתעורר ויעשו את מה שמוטל עליהם הם יצליחו התורה נתנה לנו רמז ימות.זכאי ואל ימות חייב זאת אומרת שאילו שמנסים כל הזמן כביכול לזכות אותנו אנו מחויביים להמית אותם כי הם פושעים ולא נותנים לנו את המגיע לנו על פי חוק

  דויד |
  הגב