סדום בבית שמש: אב סימם והטריד את בתו

הבת, כיום בת 23, הגישה השבוע תלונה בתחנת משטרת בית שמש – וסיפרה כי אביה נהג להטריד אותה ולבצע בה עבירות מין שנמשכו כשנתיים וחצי, מאז הייתה בת 15. הבת, כיום אישה נשואה, החליטה שהיא לא מסוגלת לשמור את הסוד יותר – וניגשה למשטרה להתלונן על אביה. { מזעזע}

זוועה בבית שמש:  אב הודה בשרשרת של מעשים מחרידים שביצע בבתו – לאחר שסימם אותה – כך  מסרה  המשטרה היום (רביעי)  שהאריכה את  מעצרו של האב, החשוד בביצוע מעשי אינוס בבתו בת ה-15 במשך כשנתיים, תוך ערפולה על ידי כדורי הרדמה.

הבת, כיום בת 23, הגישה השבוע תלונה בתחנת משטרת בית שמש – וסיפרה כי אביה נהג להטריד אותה ולבצע בה עבירות מין שנמשכו כשנתיים וחצי, מאז הייתה בת 15. הבת, כיום אישה נשואה, החליטה שהיא לא מסוגלת לשמור את הסוד יותר – וניגשה למשטרה להתלונן על אביה.

הבת תיארה בפני החוקרים כיצד נהגה ללכת לישון – וזכרה מתוך הכרה מעורפלת שהוא נכנס לחדרה וביצע בה את המעשים הקשים. בחיפוש בביתו של האב נמצאו לפחות 15 חפיסות של כדורי שינה מן הסוג שבו כנראה נהג להשתמש כדי לסמם אותה – זאת לאחר שהכניס את הסמים למזון ולשתייה שצרכה.

האב, תושב בית שמש בשנות ה-50 לחייו, נעצר אתמול – וקשר עצמו למיוחס לו. בחקירתו הודה במעשה וב-15 מקרים לפחות שהוא זוכר, הוא ביצע בה עבירות מין כולל אונס. לאב יש בת נוספת ובן, אולם לגביהם לא עלה חשד למעשים דומים מצדו.

במשטרה נבדק החשד לפיו שהחשוד ביצע עבירות  גם בחברתה של בתו שנהגה מדי פעם לשהות בביתם ואף ללון שם. גם אם המשפחה מסרה עדות בפרשה הנוראה, וסיפרה שהבחינה שבעלה נהג לפנק במיוחד את הבת בה בוצעו המעשים – אך לטענתה, לא היה לה מושג על מה שעברה ולו לרגע.
מהמשטרה נמסר שמדובר ב"מקרה חמור במיוחד של אב שהתעלל ואנס את בתו במשך יותר משנתיים, בעת שהייתה בת 15".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

    • זה בגלל שיש אנשים לצים כמוך, זה משפיע על הסביבה. וזה בלי ציניות. וכן מקרה מזעזע.

      משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
      הגב